Mersin Haberleri, Mersin Son dakika Haberleri - Sonses.tv'de
HV
28 MAYIS Cumartesi 07:27
Advert

Royal Canin Yavru Köpek Kedi Maması Kuryemama.com Sitesinde İnanılmaz Fiyatlar İle

​​​​​​​Hayvan sahiplerinin bir ömürlük yoldaşları hayvan dostlarımızın beslenme alışkanlıklarını takip etmek, beslenmeyle ilgili sınırlar koymak, onların hayatlarını uzattığı gibi yaşam standartlarını da yükseltiyor.

YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-01-2022 08:56   Güncelleme : 24-01-2022 21:52
Royal Canin Yavru Köpek Kedi Maması Kuryemama.com Sitesinde İnanılmaz Fiyatlar İle

Hayvan sahiplerinin bir ömürlük yoldaşları hayvan dostlarımızın beslenme alışkanlıklarını takip etmek, beslenmeyle ilgili sınırlar koymak, onların hayatlarını uzattığı gibi yaşam standartlarını da yükseltiyor. Hayvanlarımızın ihtiyacından fazla gramajda mamayla beslemek, ileride beslenme alışkanlıklarının bozulmasına neden oluyor.

Yavru Köpeklerin Beslenme Düzenine Dikkat!

 

Sahiplendiğimiz yavru köpeklerin beslenme alışkanlıklarını daha küçük yaşta düzenlemek, yetişkinlik dönemlerinde dostlarımızın sağlıklı ve uzun bir hayat sürmesini sağlıyor. Yavru köpek maması içerdiği zengin gıdalarla minik dostlarımızın ihtiyacı olan tüm besinleri barındırıyor. Mamanın yavruya veteriner hekiminin belirttiğinden fazla gramaj verilmesi, küçük yaştaki dostumuzun yeme alışkanlığında ciddi sıkıtılar doğuruyor.

Daha yavru olan ve mamayla beslenen hayvan dostumuz, kaçınılmasına rağmen sokakta bulduğu içeriği belirsiz bir gıdayı sahibi fark etmeden tüketebiliyor. Bu gıda ne yazık ki yavru dostlarımızın zehirlenmeye kadar gidebilecek tehlikelerle karşılaşması anlamına geliyor.

Yavrular İçin Üretilmiş Mamanın Önemi!

 

Yavru dostlarımızın tükettiği mamanın kesinlikle veteriner hekimlerinden onay almış kaliteli mamalardan tercih edilmesi gerekiyor. Royal Canin yavru köpek maması uzman kliniklerle çalışan ve bilimsel veriler ışında üretimine devam eden markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ürünlerinde besleme yapılacak yavrularımızın ihtiyacı olan gramajı, kilo ve yaş gibi kriterlere göre belirleyen marka, uluslararası arenada öncü markalar arasında yer alıyor.

Kemik gelişiminden, bağırsak ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine kadar, birçok konuda bilinçlenmeyi birinci planda tutan Royal Canin, bu konuyla ilgili sitesinde mamalarla ilgili gerekli bilgilerin güncel hallerini barındırmayı ihmal etmiyor.

Yavru Kedilerin Bağışıklık Sistemi Güçlenirken

 

Royal Canin özellikle yavru kedilerin beslenmeleri sırasında karmaşık ağız tatlarına da hitap ediyor. Her hayvanın aynı insanlar gibi kendilerine özel tat alma duyguları olduğunu bilen Canin, yavru kedi maması çeşitlerinin arttırma yolunda büyük adımlar atmış durumda.

Royal Canin yavru kedi maması veteriner kliniklerinde tedavi gömen kedi dostlarımızın ihtiyacı olan besini alması için tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bununla beraber kısırlaştırma operasyonu görmüş ve operasyon sonrası kilo alımı yaşamış yetişkin kediler için de Royal Canin'in diyet mamaları, kedi dostlarımızın tat zevklerine hitap eden mamaları üretmeye devam ediyor.

Barınak Ve Sokaklar

 

Sokaklarda hayat mücadelesi veren hayvan dostlarımızın her zamankinden daha çok desteğimize ihtiyacı var. Özellikle kış aylarında yaşam koşullarının zorlaşması nedeniyle yiyecek yemek bulamayan dostlarımıza, sokak beslemeleri yaparak destek çıkmak, hayatta kalma şanslarını arttırıyor.

Hasta ve sokakta yaşaması imkânsız dostlarımızın da aynı zamanda desteğe ihtiyacı var. Barınaklara yapılan bağışlarla hayvan dostlarımız geri kalan ömürlerini daha rahat ve huzurlu geçirebiliyorlar.

Hasta Hayvan Dostlarımızın Beslenmesi

 

Belli bir yaşın üstündeki hayvan dostlarımızın ağız mide ve bağırsak sorunlarını yaşamalarının bir diğer nedeni sağlıksız besinleri tüketmeleri olarak karşımıza çıkıyor. İlerleyen yaşlarda ağız sağlığı söz konusu olduğunda, diş taşı çürük veya yaraların oluşması hayvan dostlarımızın iştahsızlıklarına yol açıyor. Ağız sağlığının kötüye gitmesi sonucu acil müdahale yapılmayan dostlarımızın ciddi sorunlar yaşadığının örneklerini görüyoruz.

Mide ve bağırsak gibi hayati önem taşıyan organların yorularak zarar görmesi, sindirim sistemini zorlaması, isal, kabız gibi istenmeyen hastalıklara yol açıyor. Kanlı isal ve kabız vakalarının hayvan dostlarımız için ne kadar tehlikeli sonuçlar doğurabileceği aşikardır.

Royal Canin global bir marka olarak hayvan sahiplerini bilinçlenmesi için bir çok çalışma yapıyor. Çalıştığı kliniklerin yönlendirmesiyle profesyonel çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Royal Canin ürünlerini minik dostlarımızın daha sağlıklı bir hayat sürmesi adına kullanmanız uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Markanın ürünlerini Kurye mama sitesinden temin edebilirsiniz

 

Vahap ŞehitoğluVahap Şehitoğlu

YORUMLAR
Mersin Adana Tren Saatleri 2022