Mersin Haberleri, Mersin Son dakika Haberleri - Sonses.tv'de
HV
22 MAYIS Pazar 21:10
Advert

Mobil Oyunları Kredi Kartı Kullanmadan Satın Alın

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün mobil oyun ve uygulamalara yenisi ekleniyor. Burada yapılan birçok uygulama, çeşitli oyunlar; akıllı cihazlarımızla daha fazla vakit geçirmemize neden oluyor.

TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 17-04-2022 15:00   Güncelleme : 19-04-2022 23:08
Mobil Oyunları Kredi Kartı Kullanmadan Satın Alın

Birbirinden farklı dijital platformlar olarak Android ya da iOS işletim sistemlerinin içerisinde bulunan mobil uygulama veya oyun indireceğiniz mağazada güvenli bir şekilde alışverişinizi yaparken kart kullanmadan işlemlerinizi tamamlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

En hızlı ve en güvenli şekilde Google Play Kodu satın alacağınız yetkili satış sitesi oyunfor.com’da güvenli e-pin, müzik uygulamalarından, oyun içi, uygulama içi satın alımlara kadar pek çok şeyi kredi kartınız olmadan, ön ödemeli kartınızla satın alarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kesintisiz müzik dinlemek istediğinizde, oyunları ücretli olarak oynamak istediğinizde ya da benzer birçok şey için herhangi bir ek ödeme sürpriziyle karşılaşmadan çok rahat bir şekilde dijital hediye kartı bakiyeleri sayesinde harcamalarınızı yapabilirsiniz.

Basit ve başarılı bir şekilde siz de uygulamalar içerisinde kullanıcılara özel farklı seçenekler içerisinde sunulan App Store Hediye Kartı satın alarak oyunların içinde ya da uygulamalarda, abonelik gibi alternatif hizmet ödemeleri için bu dijital hediye kartlarından faydalanabilirsiniz. Peşin ödenen bu kartlardaki bakiyeleri kendi iCloud hesabınızda kullanabilir, ücretli uygulama ya da müzik indirirken iTunes üzerinden kullanabilirsiniz.

 

Kişiye özel şekilde bir bakiye yükleme işlemi, ön ödemeli kart ile gerçekleşeceği ve kart içinde para kalmadığında eksi bakiyeye düşemeyeceği için hiçbir şekilde de sizden habersiz para çekemeyecek olan bu kartlar sayesinde de oyunları oynarken kendi limitlerinizi yönetebilirsiniz. Oyunfor.com üzerinde bu ve benzer şekilde birçok

e-pin kodu adı verilen cüzdanlara ulaşabilir, kendinize ve arkadaşlarınıza dijital kod satın alarak hediye edebilirsiniz.

 

Oyunfor.com yetkili satış sitesi üzerinde e-pin satın alma dışında aynı zamanda oyunlara ait oyun paraları da satın alabilirsiniz. Örneğin Roblox Robux oyun parasını satın alarak, çok hesaplı bir şekilde bu oyunda kendinize özellik açabilir, kendi sanal dünyanızı oluşturabilirsiniz.

Vahap ŞehitoğluVahap Şehitoğlu

YORUMLAR
Mersin Adana Tren Saatleri 2022