SPOR
Giriş Tarihi : 28-10-2017 13:10

Kurtuluş Kupası Futbol Turnuvası Cumhuriyet Bayramı’nda başlıyor

Toroslar Belediyesi’nin, 3 Ocak Mersin’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında bu yıl 11’incisini düzenleyeceği ‘Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda başlıyor..

Kurtuluş Kupası Futbol Turnuvası Cumhuriyet Bayramı’nda başlıyor
Toroslar Belediyesi’nin, 3 Ocak Mersin’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında bu yıl 11’incisini düzenleyeceği ‘Kurtuluş Kupası Resmi Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda başlıyor.
Mersin genelinden 31 kurumun katılımıyla 5 grupta gerçekleştirilecek turnuvanın açılış maçı, 29 Ekim Pazar günü saat 13.00’te Akbelen Mahallesi Koray Aydın Stadı’nda, Toroslar Belediyesi ile Petrol Ofisi arasında yapılacak.
Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, turnuvanın açılış maçına tüm sporseverleri davet ederek, “Birlik ve beraberliğimizi ortaya koymak, Cumhuriyet ve değerlerine sahip çıktığımızı bir kez daha haykırmak için 7’den 70’e tüm halkımızı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızda düzenleyeceğimiz ‘Kurtuluş Kupası Kurumlar Arası Geleneksel Futbol Turnuvamızın’ açılış maçına bekliyoruz” dedi.