GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-12-2016 12:01   Güncelleme : 06-12-2016 13:12

Kocamaz'ın seçmene su büyüsü!

Bir dönem Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın yakın dostu olduğunu söylediği Jet Ahmet lakablı Ahmet Özdemir ölmeden önce yaptığı bir açıklamasında, Başkan Kocamaz'ın 2004 Yerel seçiminde, Hocaya okuttuğu büyülü suları Meski depolarına döktürerek Mersin Halkına içirttildiğini açıklamış..

Kocamaz'ın seçmene su büyüsü!

"..Hocamız mübarek zat A.K. ‘yi daha sonra şu an Adana Belediye başkanı olan Sözlü, Başkan Kocamaz, suç duyurumda bahsettiğim yerel gazeteci M.E. la ve değişik insanlarla da ziyaret ettik.  

Şu an Mersin Büyükşehir Başkanı olan Burhanettin Kocamaz ile dönemin valisi A.T. ile ve Kocamaz’ın kendisinin oğlu ile beraber sevgili ve değerli hocamız A.K’ye gittik. Kocamaz kendi makam aracı ile Mercedes vito ile geldi.  Yanına 10-15 su bidonu aldı. Bunları su koydurdu ve Hocamıza bunların üzerine kuran okuttu. Hocamızı da o araçla götürdü getirdi. Bu okutulan suları getirip seçim öncesi herkes bana oy versin diye MESKİ’ nin su depolarına döktürdü, Tarsus’a ve diğer ilçelerin depolarına döktürdü. Bende de halen o sudan var. O sudan içmeyen belediye görevlisi de yok. Ben herkese verdim dedi..."