SPOR
Giriş Tarihi : 22-03-2018 11:33

MESKİ Birimler Arası Futbol Turnuvası sona erdi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu, İçmesuyu Dairesi Başkanlığı oldu..

MESKİ Birimler Arası Futbol Turnuvası sona erdi
Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu, İçmesuyu Dairesi Başkanlığı oldu.
MESKİ Genel Müdürlüğü Birimler Arası Futbol Turnuvası sona erdi. 16 takımın katıldığı turnuvada şampiyonluğu İçmesuyu Dairesi Başkanlığı göğüsledi. Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı ikinci, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı üçüncü, Makina İkmal ve Tesisleri Dairesi Başkanlığı ise dördüncü oldu.
FİFA kokartlı eski hakemlerinden, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Vedat Yüksel’in yönettiği final Müsabakasında, İçmesuyu Dairesi Başkanlığı, Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı’nı 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Lig usulüne göre toplamda 32 maç oynanan ve büyük çekişmelere sahne olan müsabakalarda dereceye giren ilk 4 takıma ödülleri, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan ’Dünya Su Günü’ programı kapsamındaki kupa töreni ile verilecek.
Şampiyonluğu kazanan İçmesuyu Dairesi Başkanlığını tebrik eden MESKİ Genel Müdürü Baha Günhan Güngördü, sporun, dostluk ve kardeşlik duygularını güçlendirme adına önemli bir araç olduğunu belirterek, "Kurumumuzun personelleri arasında dayanışmayı ve arkadaşlığı bu turnuva sayesinde bir kez daha güçlendirdik. Sporun elbet bir kazananı var, ama bu turnuvada gördük ki, kazanan her zamanki gibi dostluk oldu” dedi.