GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2018 17:05

Salda Kayak Merkezine 4 milyon TL ödenek

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Kayak Merkezine 4 milyon TL ödenek ayrıldığını açıkladı..

Salda Kayak Merkezine 4 milyon TL ödenek

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Kayak Merkezine 4 milyon TL ödenek ayrıldığını açıkladı.
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Salda Kayak Merkezi için yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Özçelik, “Burdur’umuzun tek kayak merkezi olan Salda Kayak Merkezimizin ulaşımı, yolunun bakım ve onarımı için 4 Milyon ödenek 2018 Yatırım Programına ayrılmıştı. Ayrılan bu ödenek Kayak Merkezinin yolunun bakım, onarım ve asfalt çalışmalarında kullanılacak” dedi.
Eğitim kamplarının Salda Kayak Merkezinde yapılması için çalışmaların devam ettiğini belirten Milletvekili Özçelik, “Salda Kayak Merkezimizin 4 mevsim kullanılması ve eğitim Kampları için çalışmalarımız devam ediyor. Kayseri Erciyes Kayak Merkezinden Salda’ya tahsis ettirdiğimiz telesiyej tesisinin bakım, onarım ve montajı için gerekli ödeneğin ayrılması için Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak’a yaptığımız ziyaret ve görüşmede talepte bulunduk. Bu talebimizin takipçisi olacağız” diye konuştu.