Ün,"Tekniker her zaman mazlumun elinden tutmuştur"

Ün,"Tekniker her zaman mazlumun elinden tutmuştur"

Arkadaşımız Uğur Ün önümüzdeki günlerde yapılacak Türkiye Emekliler Derneği Mersin Şube seçimlerinde Başkanlığa aday olan ve eski mesai arkadaşı Ahmet Tekniker'le ilgili bilinmeyenleri yazdı.

Ün,
Bu içerik 1557 kez okundu.

Uğur Ün'ün  Ahmet Ç.Tekniker'le ilgili yazısı aynen şöyle:

"28 nisan 2018 emekliler cemiyeti başkan adayları Cemal Akbudak ve Ahmet Tekniker. 

Mersin kongre sarayında yapılacak seçimle adaylıklarını üyelere tespit ettirecekler. Benim burada emekliler cemiyeti üyelerine anlatmak istediğim ayrı bir konu, sayın Cemal Akbudak ile ilgili hiç bir yorum yapmıyorum hakkımda yok kendisini hiç tanımıyorum.
Yanlız adam gibi adam beyefendi büyük ile büyük küçük ile küçük saygın bir Ahmet Tekniker büyüğümüz var. Kendisini 1973 yılından itibaren tanırım o yıllarda nasıl bir chp li nasıl bir partili olduğunu o tarihteki partililer çok iyi bilirler. Rahmetli belediye başkanı A. Kaya Mutlu döneminde otobüs işletme müdürü olarak atanan sayın Ahmet Tekniker in 2 yıl müdür yardımcılığını yaptım. Babacan tavırlarıyla yüz adet şöföre yapmış olduğu halen hatırlardadır. Paraya önem vermeyen konuşması ile günlük kravatlı takım elbisesi ile tüm çalışanlara örnek teşkil etmiştir. Her zamanda mazlumun elinden tutmuştur. Herşeyden önce bir yıllık cemiyetin gelirinin açıklaması bence hiç önemli değildir. Sayın Ahmet Tekniker o gelirin bir kuruşunu kimseye yedirmez. Gereken kanuni harcama ne ise onu yapar, yaptırır. 
Atalarımızın çok güzel bir lafı vardır. Küçük insanlar konuşur, büyük insanlar konuşulur. Bu seçim yarışında yolun açık olsun sayın büyüğüm Ahmet Tekniker yolun açık olsun."

ugur un ahmet tekniker türkiye emekliler derneği mersin sube seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat