GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-04-2018 01:04

Mezun adayları Atatürk’ün huzuruna çıktı

Kızılcahamam Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olmaya hazırlanan öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti..

Mezun adayları Atatürk’ün huzuruna çıktı
Kızılcahamam Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olmaya hazırlanan öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.
Kızılcahamam Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde mezuniyet heyecanı yaşayan gençler, okulun geleneksel hale getirdiği Anıtkabir ziyaretine katıldı. Okul Müdürü Handan Arsan’ın başkanlık ettiği heyet, saat 11.30’da Ulu Önder’in mozolesine çelenk bıraktı. Atanın huzurunda gerçekleşen saygı duruşunun ardından Arslan, Anıtkabir şeref defterine günün önemine binaen duygularını kaleme aldı.
Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkarmak için var güçleriyle durmadan çalışacaklarını ifade eden Arslan, “Aziz Atam, Kızılcahamam Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2018 yılı mezuniyet törenleri kapsamında öğretmen ve öğrencilerimizle yine huzuruna geldik. Bizlere emanet ettiğin ve en büyük eserin olan Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkarmak için tüm gücümüzle durmadan çalışacağımızdan hiç şüphen olmasın. Sönmeyen ışığınla aydınlık yarınlara yılmadan ve yorulmadan koşacağız. Işığın ışığımız; yolun her zaman yolumuz olacak. Ruhun şad olsun” notunu düştü.