SİYASET
Giriş Tarihi : 15-02-2017 13:40   Güncelleme : 15-02-2017 13:40

Kuyucuoğlu Mersin’de Referandum çalışmalarını Mezitli ve Yenişehir ilçelerinde sürdürdü.

CHP Mersin Milletvekili Serdal KUYUCUOĞLU, TBMM çalışmalarının ardından ayağının tozuyla Mersin’de Referandum çalışmalarını Mezitli ve Yenişehir ilçelerinde sürdürdü.

Kuyucuoğlu Mersin’de Referandum çalışmalarını Mezitli ve Yenişehir ilçelerinde sürdürdü.

 

           

            KUYUCUOĞLU, İlçe yöneticileriyle birlikte Mahalle muhtarları, Semt pazarları, üretici pazarları,  AVM, Sivil toplum kuruluşları, kıraathaneler, esnaflar ve vatandaşları ziyaret etti.

Gece-gündüz demeden, haftanın 7 günü çalışacağız ve halkımıza Anayasa değişikliği maddelerinin eksiklerini, yanlışlarını anlatacağız, halkın neyi oyladığını bilmesini sağlayacağız dedi. 

            “Partili Cumhurbaşkanı’nın tarafsız olması mümkün değildir, bu değişiklikle Meclis etkisiz hale getiriliyor, ülkenin tek adama teslim edilmesi halinde; işsizlik, yoksulluk, yolsuzluk, hukuksuzluk, terör boyutlarının daha çok büyümemesi için hepimize görevler düşüyor, bu bir siyasi parti seçimi değil, cumhurbaşkanı seçimi değil, Rejim değişikliği, Cumhuriyet seçimidir. Hangi partiden olursak olalım referandumda HAYIR diyerek ülkemizin karanlıklara sürüklenmesine engel olmalıyız ” dedi.

            Ayrıca çoğunluğun kararındaki hata ve yanılma payının, tek kişinin alacağı kararlara göre çok daha az olacağını; tek kişinin kandırılmasının da daha kolay olacağını belirtti.

            KUYUCUOĞLU, El-Bab’da şehit düşen askerlerimizi saygıyla anarak, Suriye bataklığından Türkiye’nin biran önce çıkması gerektiğini ifade etti. 

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 12 Şubat 2017 Pazar Günü Yenişehir Nikah Salonunda yapılan 12. olağan Genel Kurul toplantısına katılarak adaylara başarılar diledi. Yeni seçilen Sacide Uluğ başkan ve yönetimini tebrik ederek, başarılar diledi. 

            KUYUCUOĞLU, “14 Şubat Sevgililer Gününü de kutlayarak, Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz olmaz. Her gününüzün sevgi dolu ve özel olması dileğiyle sevgililer gününüz kutlu olsun” dedi.