Mersin'için Haftasonu plan yapanlar dikkat !

11 Mayıs Cuma günü, Marmara ve Ege'de yağış devam ediyor, Trakya çevrelerinde ve İç Ege'de yıldırımlara dikkat, yağışların büyük bir çoğunluğu pazar gününe kesilmiş olacak.

Mersin'için Haftasonu plan yapanlar dikkat !
Mersin'için Haftasonu plan yapanlar dikkat ! Haber Merkezi
Bu içerik 2990 kez okundu.

Yurt Geneli hava Durumu 11 05 2018

Akdeniz ve İç Anadolu'da da elektrik yüklü bulutlar sağanak yağış bırakmaya devam ediyor, yıldırımlara dikkat, aynı yağışlardan cumartesi günü de gözükecek. Karadeniz bölgesinde de gök gürültülü sağanak yağışlar var, cumartesi günü batısında zayıflamaya başlıyor, Doğu Karadeniz'de cumartesi de pazar da devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da 3 gün devam edecek gök gürültülü sağanak yağışlar var, su baskınları ve yıldırımlara dikkat, sıcaklık Diyarbakır-Gaziantep çevrelerinde 18-19 derecelerde.

Mersin'için Haftasonu planyapalar dikkat,

Meteoroloji Müdürlüğünün Resmi web sayfasından alınan bilgiye göre; Akdeniz ve İç Anadolu'da da elektrik yüklü bulutlar sağanak yağış bırakmaya devam ediyor, yıldırımlara dikkat, aynı yağışlardan cumartesi günü de gözükecek. Mersin için hafta başına kadar ara ara yağmur görünürken vatandaşların şemsyesiz dışarı çıkmamaları gerektiği anlaşılıyor.

Mersin için 5 Günlük Hava Durumu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarsus’ta PKK/KCK’nın sözde gençlik yapılanmasına operasyon
Tarsus’ta PKK/KCK’nın sözde gençlik yapılanmasına operasyon
Mersin’de Adalet Ormanı oluşturuldu
Mersin’de Adalet Ormanı oluşturuldu