Mut-Karaman hattında çalıştırılmayan bir araç filosu sahibinin isyanı!

Mut-Karaman hattında toplu taşıma yapmak için araç filosu oluşturan bir şirket'e Mersin Büyükşehir Belediyesince güzergah tahsis ediilmemesi filo sahiplerinin tepkisine yol açtı.

Mut-Karaman hattında çalıştırılmayan bir araç filosu sahibinin isyanı!
Mut-Karaman hattında çalıştırılmayan bir araç filosu sahibinin isyanı! Vahap Şehitoğlu
Bu içerik 2968 kez okundu.

Yıldız Mutlular Ltd.Şti. Sahibi Bilal-Devran Yıldız, Mut-Karaman toplu taşımacılığı için kurduğu araç filosuna güzergah vermeyen Mersin Büyükşehir Belediyesince şirketlerine haksızlık yapıldığını ve iflas ettirildiklerini iddia etti.

Şirket sahibi Yıldız Sonses’e yaptığı yazılı açıklamasında uğratıldıkları haksızlığı şöyle anlattı:

9 ADET KREDİ ÇEKEREK ARABA AL 1 TRİLYON VERGİ ÖDE SONRA TUT 100 BIN LIRANIN UZERINDE KASKO SIGORTA YAP BAŞVURU YAP 1 AYDA ONAYLANMASI GEREKEN İŞİM 15 AY SÜRSÜN BEKLETILSIN.

DAHA ONCEDEN KAZANILMIS MAHKEME KARARIM OLMASINA RAGMEN UYGULAMASINLAR. DOSYADA BİR SÜRÜ DAHA OYUNLAR DUZENLER KARSIMIZDA. BAŞKA  ÇALISA FİRMANIN TEK TABANCA ÇALISMASI ICIN YASALARA AYKIRI ART NIYETLİ BIR CABA SARFEDILSIN, TARAF TUTULSUN. HAK BENIM IKEN HAK BASKALARINA KULLANDIRILTSIN ONLARIN DA MUT IDMAN YURDUNA YAPTIKLARI BAGIS VE “COSKUN ERTUNGUYLE” OLAN MUABBETLERI VS ENGELLEME GIRISIMLERI COK OLDU. NE VERDILER ALDILAR ALLAH BILIR BIZ BU OLANLARIN DEGER BULMASINI ISTIYORUZ. HERKESIN EN AZINDAN BILMESINI ISTIYORUZ.

GİRİŞİMİMİZE DESTEK VE 70,000 NUFUSLU BIR ILCEYI 10 ARABANIN TASIMASI BUYUK OTOBUSLERIN İL İÇİNDE YOLCU ALAMADIGI İÇİN YASANAN MAGDURİYETİ DİLE GETİRMEK AMAÇLI 8000 VATANDAS İMZASI PARTİ BASKANLIKLARI ODA BASKANLIKLARI STK VE KOOPLAR 102 MUT MAHALLE MUHTARI VE DERNEK BASKANLARININ TAMAMININ IMZASINI DA VALİLİK VE BELEDİYEYE İBRAZ ETMEMİZE RAGMEN BUTUN BİR İLÇE TEK YUMRUK OLDUK AMA HAKKIMIZI ALMAYA ÇÖZÜM OLMADI. YOK SAYILDIK. BUGÜN BİZDEN ISTENILEN TAAHUTU KARSILAYAMADIK. DOLMUSLARIMIZIN KREDİLERİNİ ÖDEYEMEZKEN BUNU YAPMA GUCUMUZDE YOKTU ZATEN.SAVCILIGA SUC DUYURUSUNDA BULUNDUK ARAYAN SORAN YOK AMA KREDILER ISLIYOR EV ARSA HERSEYIMIZI KAYBETTIK BU UGURDA HALA BEKLETILIYORUZ BIZIM DOSYAMIZA BAKAN UKOME ULASTIRMA SUBE MUDURU GOREVDEN ALINDI BU SURECTE YINE AYNI BIZIM DURUMDA BIRININ IHBARI YUZUNDEN BIZDEN DE TALEPTE BULUNAN MUT BELEDİYE BASKAN YARDIMCISI YUSUF UZUN RUSVET ISTEMEKTEN TUTUKLANDI SÜREC BU..."

mut-karaman toplu taşıma yıldız mutlular tepki iffas
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarsus’ta PKK/KCK’nın sözde gençlik yapılanmasına operasyon
Tarsus’ta PKK/KCK’nın sözde gençlik yapılanmasına operasyon
Mersin’de Adalet Ormanı oluşturuldu
Mersin’de Adalet Ormanı oluşturuldu