İstanbul'da kıyamet koptu!

İstanbul'da kıyamet koptu!

Türkiye'de bir ilki İstanbul'da gerçekleştirerek ezber bozan, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İstanbul'u ayağa kaldıran Kadıköy de ki gece mitinginde yüz binlere hitap ediyor. Hiç bir TV kanalının vermediği mitingi Halk TV canlı verdi.

İstanbul'da kıyamet koptu!
Bu içerik 2170 kez okundu.

Türkiye'de bir ilki İstanbul'da gerçekleştirerek ezber bozan, Cumhurbaşkanı adıyı Muharrem İnce, İstanbul'u ayağa kaldıran Kadıköy de ki gece mitinginde yüz binlere hitap ediyor. Hiç bir Tv kanalının vermediği mitingi Halk TV canlı verdi.

İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da meydan okudu. Gece 01.00 de başladığı konuşmasında seçimi kaybederse siyaseti bırakacağını söyledi. 

İnce," Ama bir şartım var. Erdoğan'ın istediği bir televizyon kanalına çıkacağız. Karşı karşıya geleceğiz. Buna rağmen seçimi kaybedersem siyaseti bırakacağım..."

Kadıköyde yüz binlerin katıldığı mitingde Cumhurbaşkanı adayı İnce kalabalığa 23 Haziran'da 'Büyük İstanbul mitingi için 2 milyon insanı beklediğini söyledi. 

Mitinge katılanların 'Başkan İnce" sloganlarıyla sık sık konuşması kesilen İnce, Cumhurbaşkanlığını ilk turda kazanacağını belirtti. İnce'nin mitingi 02.00' e kadar sürdü...

muharrem ince gece mitingi kadikoy siyaset cumhurbaşkan adayi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat