YAŞAM
Giriş Tarihi : 09-03-2017 14:36

MESKİ’de Kadınlar Günü kutlandı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü gerçekleştirdiği etkinliklerle kutladı..

MESKİ’de Kadınlar Günü kutlandı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü gerçekleştirdiği etkinliklerle kutladı.
MESKİ Genel Müdürü Baha Günhan Güngördü, Genel Müdür Yardımcısı Can Taşkın ve yetkililer, MESKİ birimlerini tek tek gezerek, bayan çalışanların gününü kutlayıp, gül dağıttılar. Ayrıca 22 Mart Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel programı, Mersin Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde düzenlendi. MESKİ Genel Müdürlüğü ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile birlikte AKEDEM kursuna katılan kursiyerlere yönelik suyun önemi ve su tasarrufu konularında eğitim verildi. Etkinlik kapsamında müzik eşliğinde program düzenlenerek, kadınlara güzel bir gün yaşatıldı. Verilen eğitimin ardından suyun önemini ve su tasarrufunu anlatan broşürler ile değişik hediyelerin dağıtıldı.