Kocamaz’ın ağır ithamda bulunduğu kişi kim?

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, adını vermediği ancak adres gösterdiği bir kişiyi ağır şekilde suçladı.

Kocamaz’ın ağır ithamda bulunduğu kişi kim?
Kocamaz’ın ağır ithamda bulunduğu kişi kim? Vahap Şehitoğlu
Bu içerik 2856 kez okundu.

Başkan Kocamaz’ın ağır itham ve suçlamada bulunduğu kişi merak edildi.

İşte Kocamaz’ın, Facebook ve Twitter sayfalarından paylaştığı yazısı:

“Hayatı boyunca memleket hayrına bir tek olumlu hareketi olmayanlar, yeri geldiğinde mafyalığa yeri geldiğinde çeteliğe soyunup, kul hakkı yemeyi marifet sayanlar, toplumdan olumlu hiç bir tepki almayanlar, devlete ve belediyeye olan borçlarını ödemeyip, ödememek te ısrar edenler, görevini yapan memurları tehdit edip, hayatının hiçbir anında ve hiç bir olayda memleket için Milli bir duruş sergileyemeyenler sözüm size; Atatürk’ü kalkan yapıp bugün yerel seçimlerde bir yerlere soyunmuş!

Beyler kendinize gelin. Atatürk’ü kendi süfli düşüncelerinize alet etmeyin. Unutmayın! Bu Millet nerde ne yapacağını bilir. Vatanını da, Bayrağını da, Atatürk’ünü de istismar edenleri bilir! Bu millet zeki bir millettir. Öz değerlerine sahip çıkmasını bilir. Bu Millet adamı da, adam olmayanı da ayırt etmesini bilir. Yerel Seçimlerde Aday olanlar ya da Aday olmayı düşünenler şunu unutmayınız! Bu bir kader, bir alın yazısı. Bu nedenle dağarcığınızda ne varsa, halka verebileceklerinizle yola çıkın. Ona buna çamur atarak bir yerlere gelemezsiniz. Bu halk adamı da pancarı da seçebilecek kadar zekidir. Özellikle de belli makamları işgal edenlerin maksadı aşan ifadeler kullanarak aklınca siyaset yapması o kişiye itibar kazandırmaz. Devlet adamlığı topuk avcılığı ya da laf üreterek değil, icraat yaparak olur. Adama sorarlar konuştuklarının yüzde kaçını hayata geçirdin? Hiç kimse bu halkı aptal yerine koymamalıdır! Devlette şu an hiç bir resmî görevi olmamasına rağmen hala resmî görevdeymiş gibi, Halkın gözünün içine baka baka Devletin gücü, Devletin araçları ve Devletin memurları ile siyaset yapanlar unutmayın ki bu halk her şeyin farkında.

Belediyecilik zor ve vebali ağır olan bir görevdir. Öyle hariçten gazel okuyarak olmaz! O kentte yaşamayı, O kente Gönül vermeyi, O kenti ve kent insanını karşılıksız sevmeyi, kent ile bütünleşmeyi ve yaşadığı kente aşık olmayı gerektirir.”

Mersin Büyükşehir Başkan Kocamaz eleştiri suçlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akdeniz Belediyesi’nden personele iş güvenliği eğitimi
Akdeniz Belediyesi’nden personele iş güvenliği eğitimi
KYK öğrencileri tenis eğitimlerine başladı
KYK öğrencileri tenis eğitimlerine başladı