YAŞAM
Giriş Tarihi : 26-09-2018 18:41   Güncelleme : 26-09-2018 18:41

MEP’dan Askon Mersin Şube başkanına ziyaret

Kısa Adı MEP Mersin Ekonomi Platformu 11. Dönem Başkanlığı bugün yapılan bir törenle devralan Özcan Demir, geçtiğimiz hafta gerçekleşen 3. Askon Mersin Şubesi Seçimli Genel kurulda Başkanlığa seçilen İş Adamı Hasan Arslan’ı makamında ziyaret ederek Tebrik etti.

MEP’dan Askon Mersin Şube başkanına ziyaret

Mersin Ekonomi Platformu Yeni başkanı Özcan Demir Hasan Arslan ile Yeni dönemde Güçlü bir yapı ile Mersin in dinamikleri ve Çeşitli STK lar ile Ekonomik anlamda Devam eden projelere hız kazandırarak Yeni Projeler ile Hem Ülke Ekonomisi ne hem ’de Mersin Ekonomisinin Önde gelen Dinamiklerinden olmak olduğunu hedeflediklerini belirti.

Özcan Demir, İş Adamı ve Askon Mersin Şube başkanı Hasan Arsan ile Makamında Yaptığı konuşmasında şunlara değindi; Yeni dönemde geçmiş dönemden devam eden projelerin takipçisi olacak ve sonuçlandırmak için elimizden geleni yapacağız. Sanayi tarım, turizm ve lojistik anlamda Mersin'in güçlü ekonomisinin ve istikrarının devam etmesi bölge için yeni fırsatların neler olabileceği konusunda tüm işbirlikçilerle çalışılacağını belirti.

Askon Mersin Şube Başkanı Hasan Arsalan; Değerli arkadaşım Özcan Demiri öncelikle tebrik ederim MEP in Yaptığı Projeleri yakinen izliyordum zaten Mersin’e gerçekten Ekonomik istikrarın devamı konusunda Askon Mersin Şubesi olarak Her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim dedi.

Ülke ve Şehrimizi Kalkındıracak Her Platformda Şehrin istihdamına fayda getirecek Bütün projelerde yer almak ve Halkın refahı için var gücümüzle omuz omuza olmalıyız dedi.

Mep’in Yeni Yönetim Kurulu ile Arbella Makarnanın Üretim Tesislerini gezdiren Arbel A.Ş Yönetim Kurulu Başkan vekili Hasan Arslan yemek ve gezinin ardından Teşekkür etti ve fabrikadan ayrıldılar.