CHP'yi vuracak!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP'den tekrar aday gösterilmeyince, CHP Mersin'e pazarlanıyor!! Kacamaz'ı CHP'ye yamama haberleri sosyal medyada eliştirilirken. CHP ve MHP tabanında da tepkiyle karşılanıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesinde ezilen ve sürülen Memur ve İşçilerde çok tepkili!

CHP'yi vuracak!
CHP'yi vuracak! Vahap Şehitoğlu
Bu içerik 3167 kez okundu.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP'den tekrar aday gösterilmeyince, CHP Mersin'e parlatılıyor!! Sosyal Medyada yer alan haber ve paylaşımlar görenlere 'Bu kadarına da pes vallahi' dedirtiyor.

Solcu ve demokrat karşıtı MHP'li Kocamaz'ın, Göreve geldiği günden bu yana gerek Tarsus Belediye Başkanlığı gerekse Mersin Büyükşehir Belediyesinde CHP'li çalışanlara kıyım ve sürgünleri ile tanınmasına rağmen adının CHP'de dolaştırılması manidar bulunuyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesinde Atatürkçü ve CHP'li Belediye üst düzey bürokratlarını gtörevden alarak,emekli  ettirerek, yerlerine FETÖ örgüt üyeleğinden yargılanan ve tuklanan bürokratlarını getirmesiyle tanınan Burhanettin Kocamaz, işçi, memur ve esnafla uğraşması, belediyenin yolsuzluklarla anılması ve kötü kent yönetmesi yüzünden partisi MHP'yi 5ci sıraya düşürmüştü.

Kocamaz'ın sufle haberlerle CHP'ye monte olmak istemesi MHP tabanında da tepkiyle karşılanıyor.

Kocamaz'ın halen cezaevinde 10'ar yıl hasip cezası alan FETÖ terör örgütü üyesi müdür ve personeli bulunuyor.

Bütün bir dönem oynadı. Hala oynuyor. Ve yaşına rağmen yorulmadı!CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ile ciddi kavgalı ve mahkemelikler. CHP'li vekil buna ne diyecek..

kocamaz mhp mersin chp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toroslar’ın Atatürk konulu TORTEK atölyesi yoğun ilgi gördü
Toroslar’ın Atatürk konulu TORTEK atölyesi yoğun ilgi gördü
Erdemli’de yeni yol çalışmaları sürüyor
Erdemli’de yeni yol çalışmaları sürüyor