SİYASET
Giriş Tarihi : 20-10-2018 13:40   Güncelleme : 20-10-2018 13:40

Kuyucuoğlu: Bilgimizle tecrübemizle projelerimizle geliyoruz

Mersin'in en önemli sorunu olarak ulaşımı gördüklerini belirten Kuyucuoğlu, "Halkın da ulaşım ve trafik sorununun çözülmesi yönünde bir talebi var. Belediye başkanı olduğumda ilk hedef Mezitli-Çilek Mahallesi arasında hafif raylı sistem projesini hayata geçirmek olacak" dedi.

Kuyucuoğlu: Bilgimizle tecrübemizle projelerimizle geliyoruz

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Serdal Kuyucuoğlu Mersin İl Başkanlığı'nda aday adaylık başvuru dosyasını İl Başkanı Adil Aktay'a teslim etti.

Seçilmesi durumunda Mersin'de hayata geçirecekleri projelerin iddialı projeler olduğunu belirten Serdal Kuyucuoğlu şunları söyledi:

"Mersin farklı kültürlerin dostça yaşadığı bir kent. Bu bizim zenginliğimiz. Bu kültürlerin yaşamasını, gelişmesini sağlayacağız. Her vatandaş, siyasi görüşü ne olursa olsun bizim gözümüzde eşit vatandaştır. Herkesi kucaklayacağız. Ben belediye başkanı olduğumda sadece bir kesimin değil, bütün Mersinlilerin belediye başkanı olacağım. Milletvekili olduğum dönemde kapım da, telefonum da herkese açıktı. Belediye başkanı olduğuumda kapım da, telefonum da her zaman açık olacak. İsteyen vatandaş bana doğrudan ulaşabilecek."