Yenişehir Belediyesinden okullara narenciye dağıtımı

17-18 Kasım 2018 tarihinde düzenlenecek olan 6. Mersin Uluslararası Narenciye Festivali kapsamında Yenişehir ilçesindeki okullara narenciye dağıtımı yapıldı.

Yenişehir Belediyesinden okullara narenciye dağıtımı
Yenişehir Belediyesinden okullara narenciye dağıtımı Vahap Şehitoğlu
Bu içerik 533 kez okundu.

Yenişehir Belediyesinin de düzenleyicileri arasında bulunduğu 6. Mersin Uluslararası Narenciye Festivali kapsamında Yenişehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nuran Kurtuluş ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mahmut Alan tarafından öğrencilere narenciyenin faydalarını ve beslenmedeki önemi anlatıldı, ayrıca yapılacak olan festivale aileleri ile birlikte katılmaları konusunda bilgilendirildi. 

Mersin'in simgeleşen festivallerinden biri haline gelen ve bu yıl yaklaşık 26 ülkeden gösteri gruplarının katılacağı 6. Mersin Uluslararası Narenciye Festivali'ne Yenişehir Belediyesi tam destek veriyor.

“Uluslararası Mersin Narenciye Festivali'nin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz diyen Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç; bölgemiz  ılıman iklime sahip olduğundan  her köşesinde narenciye yetiştirilebilmektedir. Narenciyenin faydaları saymakla bitmez. Yenişehir Belediyesi olarak gerçekleşecek olan festivalde Narenciyeyi tüm dünyaya tanıtmak, narenciye tüketiminin yanı sıra marka değerini arttırmak temel hedefimiz olacaktır.  Festivalde narenciyenin tanıtımının yanı sıra şehrimizin tanıtımı içinde gayret göstereceğiz” dedi.

Festival 17-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Adnan Menderes Bulvarı sonunda bulunan alanda yapılacak.

yenişehir belediyesi mersin narenciye okullar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toroslar’ın Atatürk konulu TORTEK atölyesi yoğun ilgi gördü
Toroslar’ın Atatürk konulu TORTEK atölyesi yoğun ilgi gördü
Erdemli’de yeni yol çalışmaları sürüyor
Erdemli’de yeni yol çalışmaları sürüyor