Bedrettin Ekdi Neden E-Ticaret?

Onlarca başarılı şirketi, ve binlerce çalışanı bulunan Bedrettin Ekdi, bugüne kadar girdiği her sektörde başarılı bir çizgi çizmiş ve sektörü en iyileri arasına girmiştir.

Bedrettin Ekdi Neden E-Ticaret?
Bedrettin Ekdi Neden E-Ticaret? Vahap Şehitoğlu
Bu içerik 689 kez okundu.

Çocuk yaşta ticarete başlayan Ekdi, ticaretin ne demek olduğunu çok iyi bilen biri olarak tanınan bir aşiret lideridir. Otomotiv, petrol, inşaat, tekstil, gemicilik gibi birçok yatırımı bulunan Ekdi'nin son olarak E-Ticaret sektörüne gireceğini verdiği bir röportajda dile getirdi. Gireceği bu sektöre birçok yenilik getireceğini ve alışagelmiş ticaret yöntemlerini kullanmayacağını belirtti.

Neden E-Ticaret?

Bedrettin Ekdi değişen dünya ve gelişen teknoloji ile birlikte, mağazacılık anlayışının yavaş yavaş azalacağını dile getirerek, yeni alışveriş sistemi internet üzerinden sanal olarak yapılacağını bildiğini söyledi. Geleceğin sanal dünyada olduğunu belirten Ekdi geleceği yakalayabilmek adına yatırımlarını buna yönelik yapacağını belirtti. Şu anda e-ticaret sisteminde başarılı bir ar-ge çalışması yaptıklarını belirten Ekdi, yapacağı e-ticaret sistemi ile sektöre yeni bir bakış açısı getireceklerini dile getirdi. Sadece sanal mağaza açmayacaklarını dile getiren Ekdi bunun yanında bütün sosyal medya aracılığı ile müşterilerinin her şikayeti ve talepleri ile ilgilenecek bir ekip oluşturduğunu belirtti. Bu ekibin haftanın her günü ve her saati çalışacağını söyleyen Ekdi, hiçbir müşterinin soruları yanıtsız bırakılmayacak ve talepleri mümkün olan mevcut şartlar altında en iyi şekilde değerlendirileceğini söyledi. Ürün değişim ve iade süreçlerine müşteriler ile sıfır sıkıntı politikası izleyeceğini belirten Ekdi, bunların yanında müşterilere ödeme konusunda her türlü imkanı sunacağı, gerek kredi kartı, gerekse kapıda ödeme şeklinde ödeme olacağını taksitli satış uygun faiz seçenekleri ile uzun vadeli alışveriş yaptıracaklarını dile getirdi.

Hangi Ürünler Olacak?

Açılacak olan sitenin ürün yelpazesi çok geniş olmasını amaçlayan Ekdi, Türkiye'de Ali express tarzı sitelerin olmadığını söyledi. Hayalindeki e-ticaret sisteminde iğneden ipliğe, otomobil parçalarından, ev eşyalarına, giyim ürünlerine, spor malzemelerine, ve birçok gıda ve kozmetik malzemelerinin sitelerinde yer alacağını belirten Ekdi, bu ürünler arasında her kesime hitap eden malzeme seçenekleri olacağını belirterek, e-ticarete ilgi duyan müşterilerine müjdeli haberi verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin’de 19 Mayıs kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu
Mersin’de 19 Mayıs kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu
Tarsuslular, 19 Mayıs’ta Zakkum ile coştu
Tarsuslular, 19 Mayıs’ta Zakkum ile coştu