SİYASET
Giriş Tarihi : 27-11-2018 14:21   Güncelleme : 27-11-2018 14:21

Tarsuslu Genç Politikacısını sevdi

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) en genç Tarsus Belediye Başkan A.Adayı Ali Boltaç, genç bir siyasetçi olarak gündem yaratmaya devam ederken, saha çalışmalarındaki tempoyu arttırarak sürdürüyor.

Tarsuslu Genç  Politikacısını sevdi

Partili ekip arkadaşlarıyla birlikte gün boyu mahalle ve esnaf gezi ve ziyaretleri yapan, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamak için yoğun bir çalışma içinde bulunan CHP A.Adayı Ali Boltaç, hem Partisinin yerel yönetim anlayışını anlatıyor, hem de Tarsus’un yaşamın her alanında kalkınmasına yönelik olarak yapacağı hizmet projelerini tek tek açıklıyor.

Aylar öncesinden seçim çalışmalarını başlatan CHP’li Ali Boltaç, esnaf ziyaretlerinden, sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine; mahalle ve köy gezilerinden, kadın ve genç buluşmasına kadar durmaksızın çalışıyor.

Tarsus Sakatlar Derneği’ni ziyaret eden Boltaç, burada Başkan Ali Çelik ve Dernek üyeleri tarafından ilgi ile karşılandı.

Belediye Başkanlığına seçilmesi durumunda engelli vatandaşların hayata tutunmalarını ve sosyal yaşamda rahat şekilde adapte olmaları için projeleri ivedilikle hayata geçireceklerini kaydeden Ali Boltaç, yapmayı hedeflediği diğer çalışmalarla ilgili olarak da bilgi verdi.

-ESNAFLARIN BEKLENTİLERİNİ DİNLİYOR

Hem genç işadamı kimliği olan, hem de aile işletmesi gereği ticarette yapan Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus Belediye Başkan aday adayı Ali Boltaç, kentin birçok noktasına giderek özellikle esnafların sorunlarını ve beklentilerini dinliyor.

Ali Boltaç, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, “Her şeyden önce ‘ben yaptım oldu’ anlayışını kesinlikle uygulamayacağız. Tarsus hepimizin… Bu nedenle güzel kentimiz Tarsus’u birlikte yöneteceğiz. Toplumun tüm kesimlerinin fikrini sunabileceği bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz” ifadelerini kullanıyor.

Ali Boltaç, “Biz Tarsus’u ortak akılla yönetmeye talibiz. Kentimizin refah seviyesini arttırmak için geliyoruz. Tarsus’un önceliklerini biliyor, bunun içinde projeler üretiyoruz.

Öncelikli hedefimiz özellikle akşam saatlerinde hayalet şehir görümüne bürünen kentimizi bu durumdan kurtarmak olacaktır. Geleceğimiz olan gençlerimizi teknoparklarla; endüstri 4.0’la buluşturacağız.

Kentte insanların ortak kullanım alanları olan birçok noktada ücretsiz internet erişimi sağlayacağız. Maalesef ki nüfusunun büyüklüğü ile övündüğümüz Tarsusumuzun en büyük sorunu olarak otopark problemine ivedilikle çözüm bulacağız. Bu konuyla ilgili projelerimizi önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.