SEÇİM
Giriş Tarihi : 03-01-2019 18:34   Güncelleme : 03-01-2019 18:34

CHP'li Koç: "Mezitli halkı bize güveniyor"

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan A. Adayı olan ve seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Sinan Koç yaptığı açıklamada Mezitli’de yüzde ellinin üzerinde oy alacağını ve Mezitli halkının kendilerine güvendiklerini ifade etti.

CHP'li Koç:

CHP’li Sinan Koç açıklamasında Mezitli’yi sokak sokak gezdiklerini ve halktan karşılık bulduklarını vurgulayarak şunları aktardı: “Çok uzun süredir kentimizi geziyoruz projelerimizi tek tek anlatıyoruz. Mezitli bizim bu projeleri hayata geçireceğimize inandı. Biz de halkımıza inanıyoruz onların inancını ve güvenin boşa çıkarmayacağız. Bu kent hepimizin çocuklarımız ve geleceğimiz için başaracağız”

“Yaşama ve emeğe değer veriyoruz”

Ortak paydalarının ortak yaşam alanları olduğunu ifade eden Koç, “Amacımız kentimizi doğasıyla, deniziyle ve tüm yaşam alanlarıyla yeni bir boyut kazanacak ve umutla, dayanışmayla ve emekle yaşanılabilir bir kent yaratmak için var gücümüzle hep beraber geliyoruz. Ortak paydamız her şeyi ile iyi ve yeni bir şehir yaratmak. Umutluyuz, güçlüyüz ve en önemlisi yaşama ve emeğe değer veriyoruz.” şeklinde konuştu.

“Büyükşehir için de çalışacağız”

Açıklamasının devamında insan odaklı hizmet göstermeye vurgu yapan CHP’li Koç, “Şunu da söylemem gerekiyor ki biz Mezitli’de sadece Mezitli için değil Büyükşehir için de çalışacağız. Hizmet ve medya sektöründe faaliyet gösterdiğim için insan odaklı hareket ediyoruz ve yerel yönetimde de bunu sürdüreceğiz ve halkımız da bunu biliyor bize güveniyor” dedi.