SEÇİM
Giriş Tarihi : 09-01-2019 16:42   Güncelleme : 09-01-2019 19:47

CHP, Büyükşehir adayı Vahap Seçer'i bağrına bastı

CHP Mersin İl Başkanlığının CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İlan edilmesi İle İlgili parti binası önünde düzenlediği toplantı görkemli geçti.

CHP, Büyükşehir adayı Vahap Seçer'i bağrına bastı

CHP Mersin Büyükşehir Adayı Vahap Seçer'i karşılamak için Bugün sabah saatlerinden itibaren Mersin Arena stadyomu önünde toplanan partili kalabalık, daha sonra Parti il binası önüne geldi. İnönü caddesinin gidiş yönünün kapatıldığı alanda toplanan çoşkulu kalabalığa  İl Başkanı Adil Aktay seslendi.

Partililerine verdikleri tüm sözleri tuttuklarını ve  tüm dedikodu ve yalanlara rağman gerçek bir CHP'linin Mersin'e başkan adayı yapıtıklarını söyledi.

Aktay, seçim otobüsü üstende tüm eski yeni il ve ilçe yöneticilerini, eski yeni milletvekilleri ve büyükşehir aday adaylarını topladı. İl Başkanının açıklamasına mazeret gösteren, başkan aday adaylarından Fikri Sağlar, İstemihan Talay ve Serdar Kuyucuoğlu katılamadı

Seçim otobüsünden binlere konuşan CHP Mersin Büyükşehir adayı Vahap Seçer çoşkulu kalabalığa güzel mesajlar verdi. Özellikle Kadın ve gençlere yönetimlerde çok yer vereceğinin sözünü de verdi.

Projelerini 3 başlık altında toplayan Seçer, Ekonomik yatırımlara öncelik vererek işsizliğe çözüm getireceklerinin vadinde de bulundu.

Seçer, Büyükşehir Belediyesinin kötü yönetimine seçilerek sön vereceğinide söyledi ve Seçim startını verdi...