SİYASET
Giriş Tarihi : 09-01-2019 18:47   Güncelleme : 09-01-2019 19:37

CHP Toroslar İlçe Başkanı Akbaş: 'Yeni bir ruhla seçimlere asılacağız'

CHP Toroslar İlçe Başkanı Cumali Akbaş, 'Toroslar'da yeni bir ruh ve çalışma anlayışı ile yerel seçimlere damga vuracağız' dedi.

CHP Toroslar İlçe Başkanı Akbaş: 'Yeni bir ruhla seçimlere asılacağız'

Cumhuriyet Halk Partisi Toroslar İlçe Başkan Vekili Cumali Akbaş, yerel seçimlerde Toroslar'da CHP bayrağını Belediyenin gönderine çekeceklerini söyledi.

İlçe Başkanlığı görevini vekaleten yürüten Cumali Akbaş, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer'in sahaya inmesiyle Mersin genelinde büyük bir hava yakaladıklarını ve bu havanın Toroslar'dan da hissedildiğini belirtti.

Bu seçimler öncesi  Birbirinden değerli Toroslar Belediye Başkan ve meclis üyesi aday adayları bulunduğuna dikkat çekin Akbaş, Mersin'de olduğu gibi Toroslar ilçesinde de CHP'nin rüzgarının hızla estiğini söyledi.

Yeni bir ruh ve çalışma anlayışı ile Toroslar ilçe belediye Başkanlık seçimlerine damga vuracaklarını da belirten İlçe Başkan Vekili Cumali Akaş: 'Parti olarak Toroslar halkı ile bütünleştik. Güzel bir atmosferde seçimlere katılacağız. Toroslar Belediyesinin gönderine CHP bayrağını dikeceğiz' dedi.

Başkan Akbaş, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer'e de başarılar diledi...