SEÇİM
Giriş Tarihi : 12-01-2019 00:24   Güncelleme : 12-01-2019 00:52

CHP’li Seçer: ‘Ben herkesin belediye başkanı olacağım’

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Toroslar’da seçmen ve partilileriyle kucaklaştı.

CHP’li Seçer: ‘Ben herkesin belediye başkanı olacağım’

Partisinin adayı olarak atandıktan sonra Mersin’de  ilçe örgütlerini tek tek ziyaret eden ve onlarla kaynaşan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Toroslar ilçe başkanlığını da ziyaret etti.

Seçer’i parti binası önünde ilçe başkan vekili Cumali Akbaş, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan ve meclis  üyesi aday adayları ile kalabalık bir parti grubu karşıladı.

Beraberinde Mersin İl Başkanı Adil Aktay ve Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel ile Toroslar İlçe binasına gelen Vahap Seçer, kalabalıkla tek tek tokalaştı, öpüştü.

Parti Binası önünde düzenlenen toplantı da ilk konuşmayı yapan İl Başkanı Adil Aktay, bugüne kadar yapılan yalan olan ve algı haberleriyle ilgili içini dökerek,’ Tüm yalan haberlere karşı, Ben size ne dedim. Bizim Başkanımız, partimizin içinden gelecek, kendini yetiştirmiş idealleri olan, bizim evladımız biri atanacak demiştim. İşte bu evladımız. Vahap Seçer.

20 yaşından bu yana partimizin üyesi, ilçe başkanlığı ve milletvekilliği yapmış bir kardeşimiz. Bugün huzurunuzda. Artık partimizin adayı O. Hepimiz onun etrafında kenetlenecek. Ve 5 yıldır özlemini duyduğumuz Mersin Büyükşehir Belediyesini tekrar kazanacağız” dedi.

Kalabalık topluluğa çoşkulu ve güzel bir konuşma yapan CHP Mersin Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, 5 yıldır susadıkları Büyükşehir Beleyesini yeniden kazanacaklarını söyledi.

Seçer şöyle konuştu:

“ Her şeyden önce hiç kimsenin endişesi olmasın. Ben kavgacı değilim. Tüm Mersin Halkının sevdiği bir belediye başkanı olacağım. Herkesi, her kesimi kendi kardeşim gibi kucaklayacağım. Her rengin, kardeşi, abisi, babası olacağım. Benim dönemimde kimse ötekileştirilmeyecek. Kimse kendini sahipsiz, garip kaldım diyemeyecek. Köylümüz,gençlerimiz, kadınlarımız, esnafımız,işçimiz,memurumuz, emeklimiz, işadamlarımız başımızın tacı olacak.”

Seçer, sıcak ve samimi  tavırlarıyla yaptığı konuşmasını, izleyenlerin sempatisini kazanırken, konuşmasını da şöyle sürdürdü:

“Mersin’de artık parti içi rekabetimiz bitti. Geri dönüş yok. Birleşeceğiz. Yumruk olacağız. Kazanacağız.

Ülkemizi düşünüyorsak bunu yapmak zorundayız. Türkiye artık iki partili döneme gidiyor. Birbirimizden koparak ülke insanının umudunu kaybetmeyelim. CHP kaybederse ülke kaybeder bunun vebalini hiç birimiz taşıyamayız.

Atık benimle yeni bir vizyon kazanalım. Ortak paydamız, Mersin ve Türkiye’dir. Ben seçimi kazanacağımdan çok eminim. Herkes’te bana güvensin… Kimsenin güvenini suiistimal etmeyeceğim.’

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Burhanettin Kocamaz ve Hamit Tuna’ya da, bugüne kadar verdikleri hizmetler için teşekkür etti.

Seçer” Benimle yeni bir vizyon kazanacağız. Her iki Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Artık kan değişimi lazım. Seçilir isem O taze kan da Benim’ diye konuştu.