SEÇİM
Giriş Tarihi : 19-02-2019 19:13   Güncelleme : 19-02-2019 20:45

CHP Gülnar'da istifa depremi, İl Başkanı Aktay'a 'İSTİFA' çağrısı

Cumhuriyet Halk Partisi Gülnar İlçe başkan ve yöneticileri, belediye meclis üyeleri sıralamasına tepki göstererek topluca istifa ettiler.

CHP Gülnar'da istifa depremi, İl Başkanı Aktay'a  'İSTİFA' çağrısı

CHP Gülnar İlçe başkan ve yöneticileri, belediye meclis üyeleri sıralamasına tepki göstererek topluca istifa ettiler.

CHP Mersin'de; Tarsus ilçe'de Başkan adayı Dr. Haluk Bozdoğan'ın Meclis üyesi listesinin değiştirilmesi üzerine patlak veren olayların ardından bu kezde Gülnar ilçe yönetim kurulunun toplu istifası ile sarsıldı.

CHP Gülnar İlçe Başkanı Ahmet Barut ve yönetim kurulu üyeleri, meclis üyesi listesine tepki göstererek, Mersin il örgütüne gelip topluca istifalarını sundular.

İL BAŞKANI AKTAY'A 'İSTİFA ET' ÇAĞRISI

Mersin'de tüm ilçelerde  meclis üyeliği sıralamasına müdahale eden İl Başkanı Adil Aktay, Büyükşehir adayı Vahap Seçer,, Milletvekilleri Ali Mahir Başarır ve Cengiz Gökçel'e tepkiler çığ gibi büyüyor. Cengiz Gökçel'in Toroslar belediye meclis üyeliğinde kardeşi Tuncay Gökçel'i 1. sıradan göstermesinin yanı sıra İl Başkanı Adil Aktay'ın Yenişehir Belediye Meclis üyeliğine akrabasını yazması tepki gördü.

Sosyal Medya'dan istifa çağrıları yapılan İl Başkanı Adil Aktay'ın, il genelinde hakimiyetini yitireceği önü sürüldü.

Murat Kılıç İl Başkanı hemen istifa etmeli.Akrabasını Yenişehir İlçesinden Meclis üyesi yapmak nedir.Kendisine bir Tatil Bileti almak gerekir.