GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-05-2019 09:01   Güncelleme : 10-05-2019 09:01

Başkan Seçer ilk soruşturmayı başlattı!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Kocamaz dönemine ait Kültür Parkta yapılan işlerde eksik olmasına rağmen iş teslimi alan bazı teknik adamlar hakkında soruşturma başlattığını bildirdi.

Başkan Seçer ilk soruşturmayı başlattı!

Kocamaz dönemi ile ilgili müffettiş istememesini bir kez daha 'Devr-i sabık ' tekrarlaması yaparak açıklayan Başkan Seçer, iç denetimcilerin belediye içerisinde  denetimlerini sürdündüğünü, önüne gelecek evraklarla ilgili gereğini yapacağını belirtirken, Teftiş kurulunuda devreye soktuklarını ifade etti.

Seçer açıklamasını şöyle sürdürdü: ' Kimse babamın oğlu değil. Yetimin, fakirin, dulun hakkını kimseye yedirmem. Yaptığımız denetimlerde bir şey çıkarsa gereğini yaparız. Kimsenin gözünün yaşına bakmayız. Kaldıki Adnan Menderes Bulvarında yarım kalmış ama ödemeleri yapılmış işler tespit ettik. Bu işlerin tam yapılmış gibi gösteren bazı teknik adamlarımız hakkında soruşturma açtırdım. Soruşturma sonunda bu kişilere de gereğini yapacağız.'

KOCAMAZ ZAMANINDA MAĞDUR EDİLENLERE YEŞİL IŞIK

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Sonses.tv'den Vahap Şehitoğlu'nun;

-Kocamaz döneminde sürülen,kıyılan, hakları gasp edilen, daire başkanı,müdür,işçi, memurlara 'itabarlarını iade edecekmisin' sorusuna:

'Biz yasalara saygılıyız. Davaların sonucunu bekliyoruz. Bu arada mağdur edilelerin hepsi benim insanım. Onlara farklı bakmayacağım. Süreç içinde tüm olumsuzlukları gidereceğim. Kimsenin kuşkusu olmasın' dedi.