Başarılı Estetik Cerrahisi

Her geçen gün her şeyde olduğu gibi güzellik algısında da değişimler ve farklılıklar yaşanmaktadır. Özellikle de kadınlar görünümlerini değiştirmek ve istediği gibi yapmak istemektedir.

Başarılı Estetik Cerrahisi
Başarılı Estetik Cerrahisi Haber Merkezi
Bu içerik 202 kez okundu.

Bu noktada da devreye güzellik ve estetik cerrahileri girmektedir. Estetik operasyonları sayesinde kadınlar kısa sürede istedikleri görünümlere sahip olabilmektedir. Fakat estetik sektöründe bulunan birçok sahte kurumlar olduğundan dolayı alanında uzman doktorları bulmak hayati önem taşımaktadır. Eğer siz de başarılı ve güvenilir bir estetik merkezinde estetik yaptırmak istiyor iseniz Kayseri dolgu operasyonları ile tanınmış olan Profesör Doktor Teoman Eskitaşçıoğlu'nun Kayseri estetik cerrahi merkezini tercih edebilirsiniz. Profesör Doktor Teoman Eskitaşçıoğlu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilimi dalında Profesör Doktor kadrosunda bulunmaktadır. Dilerseniz Doktor Eskitaşçıoğlu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için www.teomaneskitascioglu.com adlı resmi web sitesine giriş yapabilirsiniz.

Yüz Germe Operasyonları

Yüz hareketlerini yapmayı sağlayan kaslar, üzerindeki deriye bağlıdırlar. Yıllar süren mimikler sonucunda kaslar deride gözle görülür çizgiler ve kırışıklıklar bırakırlar. Bu şekilde kalıcı kırışıklıklar meydana gelmektedir. Buna çözüm olarak da yüz germe operasyonları yapılmaktadır. Mimik kaslarına yapılan uygun dozlardaki enjeksiyonlar sayesinde kırışıklıkların görünümü ortadan yok olmaktadır. Kayseri yüz germe şubesi ile iletişime girerek operasyon hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Uygulama Süreleri

Uygulamalar oldukça kolaydır ve 5 dakika içerisinde yapılmaktadır. Etkisi de 3 gün 1 hafta arasında görülmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toroslar’da semt pazarlarına sıkı denetim
Toroslar’da semt pazarlarına sıkı denetim
Mersin’de Uluslararası Narenciye Festivali heyecanı başladı
Mersin’de Uluslararası Narenciye Festivali heyecanı başladı