SİYASET
Giriş Tarihi : 22-07-2019 09:43   Güncelleme : 15-08-2019 19:37

Seçer’in son bombası!

Seçildiği günden beri Kocamaz ve adamları hayranlığı ile CHP’lileri şaşırtan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, bürokrat atamalarında da geçmiş dönem haksızlığa uğramış daire başkanları yerine başka tercih yapması partilileri çileden çıkarttı.

Seçer’in son bombası!

Vahap Seçer,  yaptığı son atamada da Burhanettin Kocamaz’ın haklarını gasp ettiği CHP kökenli daire başkanları yerine MHP bayrakları önünde resim çekilen ve sağ görüşe yakın bir bürokratı  daire başkanı yapması,  CHP tabanında ‘bardağı taşıran son damla’ oldu.

Mersin Büyükşehir Belediyesinde ve CHP tabanında soğuk karşılanan daha önceki atamalara tepkilere inat, yine bildiğini okuyan ve adeta sanal alem fenomeni  olan Seçer,  bir süredir boş kalan Fen İşleri Daire Başkanlığına da  Alp Gündoğdu’yu atadı.

Başkan Seçer’in, Cumhur İttifakınca, Kocamaz dönemi yatırım ve ihalelerin araştırılmasını  istemeleri karşısında ısrarla ‘Devr-i Sabık yaratmam’ diye ayak diretmesi ile CHP’lileri ve Kocamaz mağdurlarını şaşırtmıştı!

Öte yandan Vahap Seçer'in, hoşnut etmeyen uygulama ve atamaları karşısında ; CHP milltvekilleri, il ve ilçe başkanları, yöneticilerinin sessizliği Siyaset meydanında 'pısırıklık' olarak değerlendiriliyor.