SİYASET
Giriş Tarihi : 23-07-2019 13:38   Güncelleme : 23-07-2019 15:47

CHP İl Başkanı Adil Aktay ve Seçer'e Akdeniz örgütünden mesaj var!

CHP İl Başkanı Adil Aktay, parti tabanına sahip çıkmamasının yanı sıra örgütler arası kayırmacılığı da yoğun tepkilere yol açıyor.

CHP İl  Başkanı Adil Aktay ve Seçer'e Akdeniz örgütünden mesaj var!

Gazetemizi arayan bazı üst düzey yöneticiler, bizim aracılığımız ile Adil Aktay ve Seçer’e; ‘Ne il başkanı olarak sen, ne de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Seçer, örgütün üzerinde değilsiniz!’ diyerek mesaj yolladılar.

Akdeniz İlçe örgütü’nü  yerel seçimden sonra kayyum atarak yönetmek isteyen İl Başkanı ve Seçer’e ilçe örgüt eski yöneticileri ve üyeleri sert tepki göstererek şu mesajı verdiler:

‘Kayyumun süresi bittiği halde iki kez uzattılar. Akdeniz ilçe örgütünü İl başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı kendileri için dizayn etmeye çalışıyorlar. Kendilerine biat edenlerle 3 aydır Akdeniz gibi bir büyük ilçeyi yönetmeye çalışıyorlar. Bu parti ahlakına ve yönetici etiğine yakışmaz. Biz bir an önce ilçede seçime gidilsin istiyoruz. Mezitli ilçesinde de yönetim boşluğu vardı ancak il başkanı seçim yaptırdı. Akdeniz ilçe örgütümüzün Mezitli’den ne farkı var!’