YEREL HABER
Giriş Tarihi : 17-08-2019 00:23   Güncelleme : 17-08-2019 00:25

16 Yıllık Tecrübesi ile İnşaatta Öncü

16 yıllık tecrübesi ile ihracat alanını 43 ülkeye taşımaya başaran firma taş kırma ve eleme işlemleri yaparak inşaat sektörünün öncüleri arasında yerini almaktadır.

16 Yıllık Tecrübesi ile İnşaatta Öncü

Fabo Denilince

Ürün kalitesinin en yüksek standartta olduğu fabo, kırma eleme tesisiCE standartlarında üretmektedir. Ürünlerinin tamamında hizmet akışında hızlılık ve başarıyı amaçlayan Faboçeneli kırıcıgibi ürünlerin de üretimini yapmaktadır. Yerli üretim yapan Fabotersiyer kırıcıüretimi ile iş sektörüne katkı sağlar.

Ayrıca Fabo internet üzeri hizmetleri ile de alanında hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırırken 2. el satış alım satımı yapmakta ve yedek parça üretimi de yapmaktadır.

Süreklilik

16 yıl önce başladığı bu yolculukta amaçlarının süreklilik olduğunu vurgulayan Fabo vizyonu bu başarısını 43 ülkeye yaptığı ihracat ile perçinlemektedir. Mobil ve sabit konkasör, beton santrallerini yüksek mühendislik teknolojisi ile üretmekte olan Fabo, İzmir Torbalı'da açık ve kapalı alanları ile halen hizmet vermektedir. Çözüm ortaklarına alanında en iyi ve en kaliteli hizmeti veren Fabo ile çalışmak ayrıcalıktır.

Fabo şirket gurubu aynı zamanda tedarikçi firma olarak ta hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktadır. Arge çalışmaları, deneyim elemanları, profesyonel çözümleri ile Fabo destekleyici çalışmalarını sunmakta başarısını her daim kanıtlamayı başarmıştır.

Üretimle birlikte yedek servis hizmetleri ile de alanında tek olan Fabo 7/24 hizmet anlayışı ile makine sektöründe çalışmaktadır. Makine ve kalite denilince akla gelen tek isim Fabo.

NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Yol Durumu