SPOR
Giriş Tarihi : 13-01-2020 09:21   Güncelleme : 13-01-2020 09:55

Kupa maçında son viraj

Yenişehir Belediyesi Personel Futbol takımı, Teknik Direktör Kahraman Karataş gözetiminde son çalışmalarını yapıyor. Futbolcular, maç öncesi Kirazlıboğazı'nda stres attı.

Kupa maçında son viraj

3 Ocak Kurtuluş Kupası Kurumlar arası Futbol Turnuvasında final oynayacak olan Yenişehir Belediyesi Personel Futbol takımı, Teknik Direktör Kahraman Karataş gözetiminde son çalışmalarını yapıyor. Futbolcular, maç öncesi Kirazlıboğazı'nda stres attı. 

Park Bahçeler Müdürü Deniz Şehitoğlu tarafından karşılanan Yenişehir Personel Futbol takımı oyuncuları, Teknik Direktör Kahraman Karataş'tan teorik taktikler aldı.

Cemal Karakaya'dan, Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit'in spora verdiği değerin bilgisini alan, futbolcular, Final Maçın'da Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Takımını yenerek, şampiyonluk sözü verdiler.

Teknik Direktör Karataş, 'amatör bir ruhtan öte çalışıyoruz. Yoktan  varetme gibi bir şey. Finale kadar gelen bir takımda ki ruh hali çok önemli. Futbolcularıma güveniyorum. Bu maçı kazanacağız. Ve şampiyonluk kupasını Başkanımız Özyiğit'e götüreceğiz' dedi.

Sucuk ekmek partisiyle moral bulan Yenişehir Personel Futbol takımına Kirazlıboğazı Butik Restorant başarılar diler...

Yenişehir Belediyesi Personeli  Futbol Takımı Final maçını,15 Ocak 2020 Çarşamba günü saat 14.00'de Akbelen Mahallesinde Koray Aydın Stadyumunda Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Futbol Takımı ile oyanayacak.