SEÇİM
Giriş Tarihi : 08-02-2020 08:47

CHP İl kongre öncesi gözler Alptekin Eser'de!

CHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı seçildikten sonra, partisinin tabanına 180 derece sırtını dönen, ‘Anti-Demokrat’, 'Tek Adamcı' uygulamaları ile, Vahap Seçer'e, her geçen gün ‘TEPKİLER’ de çığ gibi büyüyor.

CHP İl kongre öncesi gözler Alptekin Eser'de!

CHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı seçildikten sonra, partisinin tabanına 180 derece sırtını dönen, ‘Anti-Demokrat’, 'Tek Adamcı' uygulamaları ile, Vahap Seçer'e, her geçen gün ‘TEPKİLER’ de çığ gibi büyüyor...

Seçer’in, Mustafa Baysan’a adaylığı bıraktırması, parti tabanında nefretle karşılandı.

Umutsuzluğa kapılmayan parti tabanı, uzun süredir adaylık çalışması yapan Alptekin Eser’e gözlerini çevirdi.

Alptekin Eser, Partinin kara gün dostu, herkesin acılı gününe üşenmeden koşan, partili kimliği ve sevecen kişiliği ile öne çıkan birisi olarak tanınıyor.

Hiç kimsenin baskısı altında kalmadan,icazet almadan, korkusuzca İl Başkanlığı adaylık çalışmasını sürdüren Alptekin Eser'in, Parti üyeleri ve bir grup delege tarafından tek ortak aday olarak gösterilmesi bekleniyor.

Eski İl Başkanı Faruk Mehmet Akar, sonses.tv ile görüşerek, yiğitçe mücadele veren İl Başkan adayı Alptekin Eser’i destekleyeceğini ve süreç içinde hep yanında bulunacağını, birlikte gezeceğini ifade etti.

Parti üyeleri ve bir gurup delege tarafından, Vahap Seçer’in dayatması mevcut il başkanı Adil Aktay’ın partiye paraşütle indiği dillendirilirken, Alptekin Eser’in, gerçek bir partili olduğu, partisine gençliğini ve emeğini harcadığı belirtiliyor.

Alptekin Eser, bugüne kadar yaptığı adaylık çalışmasında tabandan büyük destek bulduğunu, yeni oluşumların desteği ile seçimi kazanacağını söyledi…

Eser;’ Ben parti tabanıyla, belediyelerimizin yönetimini kaynaştırıp, barıştıracağım. Önce benim partilimin hakları gelir, Belediye seçimlerinde verdikleri mücadele ve özverilerini biliyorum. Küslükler ortadan kalkacak!

Hiçbir partilim ötekileştirilmeyecek! 

Belediyelerin kapıları, partilimize sonuna kadar açılacak! 

Sevgi ve barış ortamı getireceğiz!” dedi.