GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-02-2020 07:00   Güncelleme : 10-02-2020 06:00

Seçer’e bu gömlek bol geldi!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, başarısı tartışılan yönetim anlayışı ile bir yılda, duvara tosladı. Seçer’in kan kaybı yaşaması, CHP tabanında üzüntü ile karşılanıyor ve tartışılıyor! Bir yıldır çivi dahi çakmayan Seçer, Kocamaz sempatizanlığı, işçi kıyımları ve meskinin su zamları ile de Mersinlilerin tepkisini çekiyor!

Seçer’e bu gömlek bol geldi!

İkbalini, Benliğini ve performansını; CHP İl kongresinde ‘tek adamlık’ kavgasına bağlayan Seçer, Performans yetersizliği gerekçesiyle işten atılan işçilere yapılan haksızlıkları göremezden gelmesi, Belediye içerisindeki otoritesini kaybetmesi dikkatle gözleniyor!

Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ de işçi kıyımlarında adam kayırmacılığı gözardı eden Seçer, bu kez de işten atıldığı iddia edilen ve kendini yakan personelle dikkatleri üstüne çekti.

EKMEĞİ İÇİN ÇALIŞAN İŞÇİLERİ ELLEME!

Performans giyotini ile özellikle çalışan işçilerin açlığa mahkum edilmesine sessiz kalan, Vahap Seçer, Kocamaz’ın torpilli elemanlarını, korumalarını yanında tutuyor. Cumhur ittifakı meclis üyeleri ise sessizliğini koruyor!

İŞTEN ATILAN İŞÇİ KENDİNİ YAKTI İDDİASI!

“Mersin Büyükşehir Belediyesi İmar İnşaat A.Ş de, Performans düşüklüğü Bahane edilerek işten çıkartılan Ahmet Ş. adlı bir kişi dün Tarsus Belediyesi önünde ‘çocuklarım evde aç…’ diyerek kendini yaktı, vücudunda ağır yanıklar oluştu. Ahmet.Ş, zabıta ve polislerin ilk müdahalesinden sonra hastaneye kaldırıldı” Bu haber Sosyal Medyada ‘Çukurova ses’ sayfasından fotoğraf ve videoyla duyuruldu.

Mersin Büyükşehir Belediye İmar İnşaat işçisi olduğu ve performans yetersizliğinden işten atıldığı iddia edilen Ahmet Ş. nin kendini yakması haberinin duyulması üzerine sosyal medyada Vahap Seçer’e ve CHP’ye tepkilerde çığ gibi büyüdü.

Vahap Seçer’in işten çıkartılan işçisinin kendini yakması iddiaları karşısında suskunluğunu bozmaması dikkat çekti!

Sonses’in uyarısı:

Sayın Seçer önce şunu iyi bil:

Büyük Allah!.

Büyükşehir Belediyesi elbisesi üzerine bol gelmiş gözüküyor!!

Aşağıda uyarılarımıza lütfen kulak ver elbiseyi daralt!

Bir an önce sağduyunu takın, hırs ve kibrini bırak.

Performans kılıfından uzaklaş!

Evine ekmek götürmek için çalışmaya muhtaç işçini asla çıkartma!

Kocamaz zamanında kıyıma uğramış kişilerin haklarını geri ver!

Kocamaz dönemindeki tüm akçeli işleri masaya yatır!

Takiye yapmaktan vaz geç!

İnsanları sev!

Belediyeyi kendi bakkal dükkanınmış gibi ailece yönetme!

Hepimiz Kardeşiz. Arap Aleviciliği yapma!