GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-05-2017 16:15

MESKİ Genel Kurulunun birinci birleşimi yapıldı

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nün Mayıs Ayı Olağan Genel Kurulu’nun birinci birleşimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başkanlığında yapıldı..

MESKİ Genel Kurulunun birinci birleşimi yapıldı
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nün Mayıs Ayı Olağan Genel Kurulu’nun birinci birleşimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başkanlığında yapıldı.
Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleştirilen genel kurulda Denetçi Raporu oy birliği ile kabul edilirken, Cengiz Han Büyükekiz ve Serdar Güçlü Ülger de MESKİ denetçisi seçildi. Genel kurulda, Kadro Derece Değişiklik Cetvelleri ile ilgili teklif ile 2016 Mali Yılı Kesin Hesap Cetvelleri, İçmesuyu Dairesi Başkanlığına ek ödenek verilmesi ile ilgili maddeler de üyelerin oyları ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. 2016 Mali Yılı Faaliyet Raporu ise oy birliği ile kabul edildi.
Dilek ve temineler bölümünde konuşan MESKİ Genel Müdürü Baha Günhan Güngördü, Genel Kurul üyelerine MESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan faaliyetler ve Ramazan ayı içerisinde temeli atılacak ve hizmete açılacak tesislerle ile altyapı yatırımları hakkında bilgiler verdi.
MESKİ Genel Kurulunun Mayıs ayı ikinci birleşimi ise 31 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak.