GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-06-2017 14:04

Mersin’de konserler iptal edildi, festival ertelendi

Mersin’de, Şırnak’taki helikopter kazasında 13 güvenlik görevlisinin şehit olması ve Mersinli uzman çavuş Mustafa Sarı’nın Diyarbakır’ın Lice ilçesinde teröristlerce şehit edilmesi nedeniyle Ramazan eğlenceleri iptal edilirken, festival ileri bir tarihe ertelendi..

Mersin’de konserler iptal edildi, festival ertelendi
Mersin’de, Şırnak’taki helikopter kazasında 13 güvenlik görevlisinin şehit olması ve Mersinli uzman çavuş Mustafa Sarı’nın Diyarbakır’ın Lice ilçesinde teröristlerce şehit edilmesi nedeniyle Ramazan eğlenceleri iptal edilirken, festival ileri bir tarihe ertelendi.
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, bu yıl 4’ncüsü gerçekleştirilen Ramazan etkinlikleri kapsamında Atatürk Parkı ve Amfi Tiyatrodaki konserler 2 günlüğüne iptal edilirken, konserlerin yerine ilahi programların yer alacağı ifade edildi.
Mezitli Belediyesi’nce 3-4 Haziran tarihlerinde yapılması planlanan 8. Soli Güneş Festivali de şehitler dolayısıyla ileri bir tarihe ertelendi. Belediye başkanları konuyla ilgili yaptıkları açıklamada, şehitlere başsağlığı dileklerinde bulundu.