SİYASET
Giriş Tarihi : 21-04-2020 17:22   Güncelleme : 21-04-2020 18:08

Seçer: 'Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendirilmektedir'

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, Mersin Büyükşehir Belediyesinin yardımlarla ilgili çalışmalarını sert bir dille eleştirmesine yanıt verdi. Seçer, "Anlaşıldığı üzere, Sayın Cumhurbaşkanı Mersin'de olan bitenler hakkında yanlış bilgilendirilmektedir." dedi.

Seçer: 'Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendirilmektedir'

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, Mersin Büyükşehir Belediyesinin yardımlarla ilgili çalışmalarını sert bir dille eleştirmesine yanıt verdi.
Seçer, "Anlaşıldığı üzere, Sayın Cumhurbaşkanı Mersin'de olan bitenler hakkında yanlış bilgilendirilmektedir." dedi.

Başkan Seçer, bugün kendi sosyal medya hesabından  yaptığı açıklamalarda, Cumhurbaşkanı Erdoğanın suçlamalarına yanıt verdi.

Seçer yaptığı açıklamasında: "Belediyemizin her koşulda bütün olumsuzluklara rağmen, verdiği hizmeti, yaptığı her uygulamayı FETÖ ve PKK gibi örgütlerle ilişkilendirmek kabul edilemez.

Her fırsatta, millet iradesine vurgu yapan Sayın Cumhurbaşkanının milletin seçilmiş belediye başkanları için, böyle bir ifade kulllanması ise asla kabul edilemez .

Bizlerin vatan ve millet sevgisi sorgulanamayacağı gibi, ülkemiz için gece gündüz demeden fedakarca çalışanların emeğide yok sayılamaz." dedi.

Seçer, açıklamasını şöyle noktaladı:" Gün, enerjimizi siyasi polemiklere değil, hizmete harcama günüdür. Milletimizden aldığımız güçle ve sorumluluk anlayışımızla milletimiz için var gücümüzle çalışma günüdür. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."