GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-06-2020 09:55   Güncelleme : 05-06-2020 10:53

Personele 'Korona' teşekkürü

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Korona virüs sürecinde gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı tüm birimleri sırayla ziyaret ederek, çalışanlarına tek tek teşekkür ediyor. Tatlı dağıtıyor. İstek ve önerilerini de dinliyor.

Personele 'Korona' teşekkürü

Yenişehir Belediye Başkanı Özyiğit, Korona virüs sürecinde gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı tüm birimleri sırayla ziyaret ederek, çalışanlarına tek tek teşekkür ediyor. Tatlı dağıtıyor. İstek ve önerilerini de dinliyor.

Başkan Özyiğit, “Bizler zor zamanlarda cephenin gerisine kaçmadık en önde mücadeleyi devam ettirdik. Yenişehir Belediyesi personellerimizin virüse yakalanmaması da en büyük tesellimiz oldu. El birliğiyle hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz ve Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri olan Yenişehir’i hak ettiği yere taşıyacağız.” dedi.

Tüm arkadaşlarımız cansiperane çalışıyor

Başkan Özyiğit, Temizlik İşleri, Zabıta Müdürlüğü personellerinin ziyaretinde, şunları söyledi:

“Covid-19 sürecinde sokağa çıkma yasakları oldu, caddeler ve sokaklar kısmen boşaldı. Kaldırım ve yol çalışmalarını da daha yoğunlaştırarak rahat yaptık. İş bitmez, devam edeceğiz. Bu süreçte verdiğiniz üstün gayret, ve emeklerden ötürü hepinize teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarımız gerçekten de cansiperane çalışıyor, üzerlerine düşeni yapıyorlar. Yenişehir büyük bir aile, Yenişehir Belediyesi de onlara hizmet eden büyük bir aile. İşten kaçmayacağız, görev neyse üzerine gideceğiz ve yapacağız. Bu ortak sorumluluğumuz.” 

Başkan Özyiğit'in, diğer birimlerde ki personellerini de ziyaret edeceği bildirildi.