GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-06-2020 08:11   Güncelleme : 06-06-2020 08:20

Direksiyonu sağlam

Türkiye Belediyeler Birliği(TBB), Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in talebi doğrultusunda Yenişehir Belediyesine vakumlu yol süpürme aracı hibe etti. Temizlik işlerinde kullanılacak aracı teslim alan Başkan Özyiğit, TBB’ye teşekkür ederek, aracın Yenişehir’e hayırlı olmasını diledi.

Direksiyonu sağlam

Yenişehir Belediyesi, daha iyi ve kaliteli hizmet için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. TBB’nin desteğiyle yeni bir yol süpürme ve temizlik aracını ilçeye kazandıran Yenişehir Belediyesi, temizlik hizmetini daha hızlı ve verimli gerçekleştirecek. TBB tarafından hibe edilen aracı teslim alan ve direksiyona geçen Başkan Abdullah Özyiğit, aracın hibe edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Aracın sahip olduğu modern teknik özellikleriyle cadde, sokak, meydan ve pazar yerlerini sorunsuz bir şekilde temizleyeceğini söyleyen Başkan Özyiğit, “Yaptığımız temizlik aracı başvurusu Türkiye Belediyeler Birliği tarafından kabul edildi. Belediyemize hibe edilen aracı teslim aldık. Amacımız vatandaşlarımızın huzurla yaşayabileceği temiz bir çevre yaratmak. Bu anlamda ekiplerimiz görevlerini büyük bir hassasiyetle sürdürüyorlar ve araç filomuzu da güçlendiriyoruz. Uzun yıllar kentimize hizmet edecek aracımız hayırlı olsun.” dedi.

(Yenişehir Basın Yayın)