MAGAZİN
Giriş Tarihi : 29-06-2020 11:40   Güncelleme : 29-06-2020 11:40

Bilal Sonses Şarkıları

Gelişen teknoloji ve internet kullanımı sonrasında popülerliğini arttıran sektörlerden birisi de müzik sektörü olmuştur.

Bilal Sonses Şarkıları

Gelişen teknoloji ve internet kullanımı sonrasında popülerliğini arttıran sektörlerden birisi de müzik sektörü olmuştur. Youtube ve buna benzer video paylaşım siteleri ile insanlar kendilerini daha kısa sürede tanıtmakta ve müzik dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapmaktadır. Bu isimler arasında en önde gelenlerden biriside mutlak ki Bilal Sonses'tir. 28 Ekim 1993'te İstanbul'un Fatih ilçesinde dünyaya gelen Sonses, yaptığı albümler ve şarkı söylediği klipler ile son yılların en çok takip edilen sanatçılarından birisi haline gelmiştir.

Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Bilal Sonses, Anadolu Turizm Otelicilik lisesinden mezun olmuştur. Onsekiz Mart Üniversitesinde önlisans eğitimini tamamlayan, lisans eğitimini ise Düzce Üniversitesinde devam ettiren şarkıcı, okulundan kaynaklı olarak sadece güz ve bahar dönemlerinde sahneye çıkmaktadır.

Video paylaşım siteleri arasında en popüler site olan Youtube ile tanışıklığı 2015 yılında başlayan Bilal Sonses, ilk olarak kendine bir Youtube kanalı açmıştır. Açtığı Youtube kanalında kendi yazdığı ve kendi seslendirdiği şarkıları yayımlamaya başlayan Bilal Sonses, sevenlerinin kalbine taht kurmuştur.

Bilal Sonses'in En Sevilen Şarkıları

Youtube adlı sosyal paylaşım sitesine ilk olarak 'İki Kelime' adlı ev ortamında çekmiş olduğu şarkısı ile giriş yapan Bilal Sonses, sosyal medyanın gücünü fark ederek daha aktif kullanmaya başlamıştır. Hali hazırda 600 milyon izlenmeye sahip ve 1 milyondan fazla abonesi bulunan bir Youtube kanalına sahip olan ünlü sanatçı, kendine has yorumlarını katarak birçok şarkıyı cover'lamıştır. Ünlü sanatçılara şarkı veren Sonses, her geçen gün hayran kitlesini biraz daha genişletmektedir.

Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan ve fenomenler arasında yerini alan sanatçının, şarkılarını kolaylıkla dinleyebileceğiniz seçenekler bulunuyor. Seyircileri tarafından en çok beğenilen şarkıları arasında İki Kelime, Öpesim Var, Sevme, Sen Aldırma ve İçimden Gelmiyor gibi parçaların yer aldığı ünlü şarkıcı hem ülkemizde hem de yurt dışında konserlerini sürdürmektedir. Bilal Sonses'in tüm şarkılarına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

https://www.mp3indirdur.mobi/2480-1-sanatci-sarkilari-bilal-sonses-indir.html