GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-08-2020 22:04

Antalya’da 30 Ağustos zafer yürüyüşü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında zafer yürüyüşü ve fener alayı düzenledi.Katılımın yüksek olduğu fener alayına bazı vatandaşlar da evlerinin balkonlarından Türk Bayraklarıyla destek verdi..

Antalya’da 30 Ağustos zafer yürüyüşü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında zafer yürüyüşü ve fener alayı düzenledi.Katılımın yüksek olduğu fener alayına bazı vatandaşlar da evlerinin balkonlarından Türk Bayraklarıyla destek verdi.
Saat 19.00’da partinin il binası önünde başlayan fener alayına İl Başkanı Nusret Bayar, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Mehmet Hacıarifoğlu, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, milletvekilleri, ilçe başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Meşalelerin ve Türk Bayrağı’nın yer aldığı yürüyüşe pandemi sebebiyle katılamayan vatandaşlar da evlerinin balkonlarından destek verdi. Maske ve sosyal mesafenin göz önünde bulundurulduğu alay, Cumhuriyet Meydanı’nda il başkanı Nusret Bayar’ın konuşmasıyla son buldu.