SİYASET
Giriş Tarihi : 25-01-2021 09:42   Güncelleme : 25-01-2021 10:07

Mezitli genç politikacısını buldu

Mersin'de tüm siyasi partilerin ve CHP'li ilçe başkanları arasında en hareketi ilçe başkanından birisi olan Serkan Tuncer, her etkinlikte cadde ve sokakları arşınlıyor.

Mezitli genç politikacısını buldu

MEZİTLİ(SONSES) - Mezitli Chp başkanı seçildiği günden bugüne yediden yetmişe tüm Mezitlilerle bir araya gelen,Tuncer esnaflar,sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri cem evlerini,tek tek köyleri ziyaret edip, vatandaşın dertlerini dinleyor. Not alıyor. sorunların takipçisi oluyor.

Genç politikacı görünümü ile Mezitli'de sempati toplayan Serkan Tuncer, 'Mezitli halkı politikacısına kavuştu' sesleri arasında çalışmalarını sürdürüyor.

Babası'da koyu bir halk partili olan Tuncer, Mezitli'nin yetiştirdiği genç ve yetenekli bir başkan olarak gelecek vadediyor.

“Mezitli’yı Ticaret, kültürün, sporun, ekonominin, huzurun ve konforun cazibe merkezi haline getirmek için ekip arkadaşlarımız ile bütün mesaimizi yepyeni projeler üretmek için harcıyoruz” diyen Başkan Tuncer "Hiçbir Mezitlili kardeşimizi birbirinden ayırmıyorum. Hepimiz büyük bir ailenin parçası gibiyiz. Birimizin başına bir şey gelse, ayağına bir çivi batsa bundan en çok ben rahatsız olurum. Bizim çalışma prensimiz bu" ifadelerini kullandı.

BAŞKAN TUNCER: HALKIMIN HİZMETKARI OLMAKTAN KARALIYIM.

Tuncer, değişik ve faydalı fikirlere her zaman açığız mesajı verdi. Başkan Tuncer, ilçedeki okulları da ziyaret edeceğini söyledi.

Dernekleri, STK’ları, camileri ve esnafı da ziyaret eden Tuncer, “Biz her daim halkımızın içinde olmak durumundayız. Benim vatandaşımın bir sıkıntısı varken, ben rahat edemem, rahat uyuyamam. Mezitli halkının hizmetkarı olmak benim en büyük idalimdir."dedi.

Başkan Tuncer"ben siyaseti makam ve koltuk için değil vatandaşlarımın,hemşerilerimin dertlerine derman,sorunlarına çare ,geleceklerine umut olmak için başladım.." diyerek, "Ben var olduğum sürece tek gayem Mezitli'li hemşerilerim ve Mersin halkına hizmet etmektir. Bu amaçla devamlı sahada,mahallede,tarlada,bahçede,sokakta,her yerde hemşehrilerimle birlikte mücadeleye devam edeceğim' dedi.