PROTESTO
Giriş Tarihi : 09-03-2021 03:55   Güncelleme : 09-03-2021 03:55

İzinsiz yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis engeli

SON DAKİKA ASAYİŞ Ana Sayfa ASAYİŞ İstiklal Caddesi'nde izinsiz yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis engeli Giriş:08 Mart 2021 22:57 İstiklal Caddesi'nde izinsiz yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis engeli İstiklal Caddesi'nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde izinsiz olarak yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis ekipleri müsaade etmedi. Pankartlarla slogan atan kadınlarla polis ekipleri arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

İzinsiz yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis engeli

SON DAKİKA

  • 2020 Yılına Damga Vuran Drone Görüntüleri

  • Diyarbakır'ın çileli anneleri

  • Oradaydık, unutmadık, unutturmadık! - 15 Temmuz

  • IHA PANORAMA 2020

ASAYİŞ

İstiklal Caddesi'nde izinsiz yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis engeli

Giriş:08 Mart 2021 22:57

İstiklal Caddesi'nde izinsiz yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis engeli

İstiklal Caddesi'nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde izinsiz olarak yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis ekipleri müsaade etmedi. Pankartlarla slogan atan kadınlarla polis ekipleri arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

İstiklal Caddesi'nde izinsiz yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis engeli - Tıkla İzle

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde izinsiz bir şekilde yürüyüş yapmak isteyen bir grup kadın, Taksim Sıraselviler Caddesi'nde buluşarak İstiklal Caddesi'ne çıkmak istedi. Bu sırada barikat kurarak önlem alan polis ekipleri, ellerinde pankartla slogan atan kadınların geçişine izin vermeyerek, dağılmaları konusunda uyarılarda bulundu. Polis ile kadınlar arasında kısa süreli arbede yaşandı. Kadınlar bir süre sonra bölgeden ayrıldı.