YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-04-2021 17:18   Güncelleme : 21-04-2021 17:18

Sonsuzluğa uğurlandı

Anamur’da 2004-2009 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Mehmet Suphi Alp(74), ailesinin ve sevenlerinin gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Sonsuzluğa uğurlandı
Geçirdiği kalp rahatsızlığının ardından Mersin şehir hastanesine sevk edilen ve burada hayata gözlerini yuman Suphi Alp’in vefat haberi Anamur’da şok yarattı.
Alp için, belediye hizmet binası önünde cenaze namazı kılındı, helallik alındı.
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Türe, AKParti İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz,CHP Mersin İl başkanı Adil Aktay ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Anamur ilçe Başkanı Adnan Gübbük ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ parti yöneticileri, Mersin Büyükşehir ve Anamur Belediye meclis üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, merhumun meslektaşları, iş insanları ve belediye çalışanları cenaze törenine katıldılar.
Burada bir konuşma yapan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç,M.Suphi Alp’in Başkanlığı zamanında Anamur için önemli adımlar attığını söyleyerek “ben hakkımı helal ediyorum” dedi.
Merhum Alp’in cenazesi şehir mezarlığında annesinin yanında toprağa verildi.