SAĞLIK
Giriş Tarihi : 17-06-2021 12:16   Güncelleme : 21-06-2021 16:17

Lazer Epilasyon ile Vücudunuza Hak Ettiği Değeri Verin

Günümüzde insanlar artık kendilerine daha öncesinde olmadığı kadar fazla önem veriyorlar.

Lazer Epilasyon ile Vücudunuza Hak Ettiği Değeri Verin

Bunun en büyük nedenlerinin başında ise artık gelişen teknoloji ile beraber insanların isteklerinin yerine getirilmesi adına birbirinden farklı teknikler kullanılmaya başlanmış oldu. Böylelikle artık yalnızca kadınlar değil aynı zamanda erkekler de artık bu konuda oldukça ciddi anlamda araştırmalar yapar hale geldiler. Ve bunun sonucunda da başta lazer epilasyon Adana ve yüz dolgusu Adana gibi akla gelen gelmeyen her türlü işlem sayesinde arzu edilen sonuçlara ulaşmak da mümkün hale gelmiş oldu.

İstenmeyen Tüylerinizden Lazer Epilasyon ile Kurtulun

Vücudunda istenmeyen tüy sorunu olan ve bu sorundan klasik tarzdaki yöntemler ile kurtulmayan insanların büyük bir kısmı artık lazer epilasyon Adana işlemlerini inceleyerek aralarından seçimlerini son derece başarılı şekilde yapmış oluyorlar. Daha önceki dönemlerde konu lazer epilasyon işlemleri olduğu zaman insanların karşılarına daha az teknik çıkıyordu. Dolayısıyla yapılacak olan çalışmalar asla istenilen sonuçları elde edemiyorlardı. İlerleyen zaman ile beraber ise artık bu konuda oldukça etkili çalışmalar ortaya çıkmaya başladı. Doğru lazer epilasyonun kullanılması ile beraber istenilen sonuçların elde edilebilmesi adına öncelikli olarak vücutta sorunun olduğu bölgeler incelenerek kıl tipine göre en iyi sonuçların ortaya koyulmasını sağlayacak tekniklerin belirlenmesi mümkün hale gelecektir.

 

Kare lazer epilasyon Adana işlemleri günümüzde bu konuda yapılmakta olan en etkili çalışmalar olarak bilinmektedir. Bütün cilt tiplerinde diğer lazer uygulamalarına oranla 2 3 seans daha kısa bir sürede üstelik cilde hiçbir şekilde zarar verilmeden istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. NDYAG lazer epilasyon ise çok daha derin cilt dokusu katmanlarına ulaşma özelliğine sahip olan bir lazer türü olarak bilinmektedir. Son dönemlerin gözde cihazlarından bir tanesi olan Soprano ICE lazer epilasyon cihazı ise deri altında yer alan ısının korunarak yanıkların engellenmesini sağlarken safir başlığı ile beraber de cildin lazer epilasyon işlemi esnasında etkili şekilde soğutulmasına yardımcı olarak işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır.

 

Soprano Ice Platinum | Buz Lazer Platinum Ankara | Estetik Ankara

 

Yüzünüzü Dolgu ile Şekillendirin

 

Dolgu işlemlerinin artık daha öncesinde olmadığı kadar ön plana çıkmaya başlaması ile beraber artık pek çok kişi cilt yapısını tam anlamıyla istediği görünüme ulaştırmak adına bu konuda araştırmalar yapıyorlar. Yüz dolgusu Adana işlemleri de genel olarak insanların yüz bölgelerinde ortaya çıkabilmekte olan sorunların başarılı şekilde giderilebilmesi adına hakkında incelemeler yaptıkları konular arasında kendine yer buluyor. Yüz dolgusu işlemi ile beraber bu bölgedeki farklı kısımlara yapılacak dolgu uygulamasıyla beraber istenilen görüntünün ortaya çıkmasını hedeflemektedir. Konu yüz dolgusu olduğu zaman insanların büyük bir kısmının aklına öncelikli olarak kaşların arasında yer alan çizgilerin kaldırılması işlemleri gelmektedir. Lakin dolgu yalnızca bu bölgeye uygulanmamaktadır.

 

Bununla beraber yüz dolgusu Adana işlemleri dahilinde dudak dolgusu, çene dolgusu, yanak dolgusu, kaş kaldırma ve yüz bölgesinde meydana gelen asimetrilerin düzeltilmesi işlemi de yine yüz dolgusu işlemleri arasında kendine yer bulmaktadır. Yüzün hangi bölgesine yapılıyor olursa olsun fark etmez yüz dolgusu ile beraber arzu edilen sonuçların başarılı şekilde elde edilebilmesi adına öncelikli olarak alanında deneyimli isimler ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Çünkü bu isimler ilk aşamada dolgu işleminin yapılacağı bölgeyi ayrıntılı olarak inceleyecek ve daha sonrasında da sorunun mümkün olan en doğal şekilde çözümlenmesi adına gerekli adımları atacaktır. Şimdilerde www.estelite.com.tr uzmanları tarafından gerek yüz dolgusu gerekse lazer epilasyon işlemleri profesyonel şekilde herhangi bir sorun olmadan yapılabilecektir.