ÇEVRE
Giriş Tarihi : 05-07-2021 21:05   Güncelleme : 05-07-2021 21:19

Tarsuslu Avukata "Çevre ve Tüketici Dostu Beraatı"

Mersin'in hukukçuları arasında HOCA olarak hitap edilen Tarsuslu Av. Ali Çalışkan'a, ÇETKODER tarafından "Çevre ve tüketici dostu Beraatı" verildi.

Tarsuslu Avukata

Mersin'in hukukçuları arasında HOCA olarak hitap edilen Tarsuslu Av. Ali Çalışkan'a, Çevre ve Tüketici Hakları Koruma Derneği (ÇETKODER) tarafından "Çevre ve tüketici dostu Beraatı" verildi.

Av. Ali Çalışkan'a berat belgesi Genel Başkan Mustafa Göktaş' tarafından bizzat verildi.

Genel Başkanı Göktaş, " Sn. Ali Çalışkan yurt geneli tüm tüketicilerin güvendiği bir kapı olmuştur. Gerek çatımız altındaki mağdur insanlara gerekse ülkemizdeki tüm insanlara hukuki yönde büyük katkı ve emeği olmuştur. Kendisi için maddiyat hiç bir zaman ön planda olmamış, sevgi ve saygıya önem vermiş, insanlığa ve doğaya etkin hizmetleri olmuştur. Bu bağlamda kendisine tüm çevre ve tüketici dostlar adına şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Av.Ali Çalışkan ise, "Hukuk yaşamın temelini oluşturur. Doğada yaşayan canlıların yaşam haklarını içinde barındırır. Sosyal yaşamda mağduriyetler olur, olacaktır. Ancak bunlar hukuk çerçevesinde yargıda huzur bulacaklardır. Yargı hepimiz için önemli bir kapıdır. Ve unutulmamalı ki Adalet mülkün temelidir. Beni bu beerat ile onurlandırdınız. Hepinize saygı ve sevgi sunuyor başarı diliyorum" diyerek, duygularını ifade etti.