GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-07-2021 12:55   Güncelleme : 20-07-2021 13:10

Kılıçcıoğlu EPGİS'e Genel Başkan yardımcısı oldu

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS)’in geçtiğimiz hafta İzmir’de yapılan Genel Kurulunda Sabahattin Kılıçcioglu Genel Başkan Yardımcısı Seçildi.

Kılıçcıoğlu EPGİS'e Genel Başkan yardımcısı oldu

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS)’in geçtiğimiz hafta İzmir’de yapılan Genel Kurulunda Sabahattin Kılıçcioglu Genel Başkan Yardımcılığına Seçildi.

Konuya ilişkin  bir açıklama yapan MADER başkanı Aziz AKGÜL, "Türkiye’nin en genç en dinamik işveren sendikası Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS)’in 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü İzmir’de yapılan Genel Kurulunda Derneğimizin Başkan yardımcısı Sabahattin Kiliccioglu Genel Başkan Yardımcısı Seçilmiştir." dedi.
MADER'in Bayilerden sorumlu Başkan yardımcısı  Kadri Çiçeklidağ'ın da  EPGİS'in Mersin şube Başkanlığı görevine getirildiğini duyuran Başkan Akgül, arkadaşlarının önemli görevlere getirilmesinden duyduğu memnuniyeti şöyle ifade etti:

"İki Başkan yardımcımızın bu önemli görevleri üstlenmeleri Mersinimiz ve sektörümüz için önem arz etmiştir.
   Türkiye’de başarılı çalışkan, sektörün sorunlarına anında müdahale edebilen EPGİS ile hareket etmek  güçümüze güç katmıştır.
 Sayın Genel Başkan Fesih Aktaş’a bize verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.
Mersin’imizin akaryakıt ikmal ve depolama alanında ki misyonunu en iyi şekilde sürdürmesi bizim için gurur verici bir durumdur.
İnanıyoruzki Doğu Akdeniz’de Mavi ülke çalışmalarımızda elde edilecek başarılı sonuçlarda Mersin ikmal ve depolamada büyük görevler üstlenecektir.
  Bizler MADER olarak bu sorumluluğun bilincinde olacağız ve olmayada devam edeceğiz.Bu nedenle bu çalışkan ve üretken sendikalarımızda önemli görevlerde yer almayada devam edeceğiz.
 İki arkadaşımızı gönülden tebrik ediyoruz,görevlerinden başarılar diliyoruz.
Ülkemize,Mersinimize ve Sektörümüze başarı dolu çalışmalar yapacaklarında hiç bir şüphemiz yoktur.
 İki arkadaşımızıda tebrik ediyoruz başarılı çalışmalar diliyoruz.
  Bu vesileyle tüm islam aleminin ve insanlığın bayramını kutluyoruz."