Mersin Haberleri, Mersin Son dakika Haberleri - Sonses.tv'de
HV
08 AĞUSTOS 2022 - 04:15
0241

Başkan Veysel Sarı ve yönetimi “göreve devam' dedi

Kısa adı MESKOP Olan SS. 11 No’lu Mersin-Erdemli-Silifke taşıyıcılar kooperatifi olağan genel kurulunda üyeler Başkan Veysel Sarı ve yönetimine oy birliği ile “göreve devam' dedi.

SEÇİM
Giriş Tarihi : 04-08-2021 18:50   Güncelleme : 04-08-2021 18:50
Başkan Veysel Sarı ve yönetimi “göreve devam' dedi

Kısa adı MESKOP Olan SS. 11 No’lu Mersin-Erdemli-Silifke taşıyıcılar kooperatifi olağan genel kurulunda üyeler Başkan Veysel Sarı ve yönetimine oy birliği ile “göreve devam dedi.

Bundan sonra 4 Yılda bir yapılması kararlaştırılan MESKOP olağan genel kurulu önceki gün Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası toplantı salonunda yapıldı.

Genel kurulda günden gereği Faaliyet ve hesap raporlarının Başkan Veysel Sarı tarafından okunup kongre üyelerinin tamamı tarafından ibra edilmesinden sonra yönetim ve denetim kurulu üyeliklerinin seçimlerine geçildi.

Kongreye katılan üyelerden gelen talep üzerine yönetimde her hangi bir değişikliğe gidilmemesi istendi ve verilen önergenin oylanması sonucunda Veysel Sarı Başkanlığında oluşan YENİ MESKOP yönetimİ Halit Şimşek, Harun Sarı, Hanifi Cihan, Mustafa Darıcı, Eyüp Duran, Mustafa Demirbaş, Özcan Özer, Osman Barutçu tekrar yönetim kurulu üyeliklerine getirilirken, denetim kurulu üyelikleri ise tekrar Erhan Kaya, Ali Şen ve Hasan Uyar’dan oluştu.  

Başkan Veysel Sarı teşekkür konuşmasında,

“İşimiz olan yolcu taşımacılığı çok incelik ve hassasiyet isteyen bir iştir. Sizlerden özellikle isteğim, hedef kitlemiz olan yolcularımıza karşı olabildiğince kibar ve insani duygularla yaklaşmanızdır. Bunun içinde yolcularımızın ve sizlerin güvenliği için tüm araçlarımıza taktığımız kameralar aracılığı ile an be an izlenmekte olduğunuzu da unutmayınız. MESKOP olarak getirilen sistem ve etik kurallara uymayanların, yani kural dışı davranışlarda bulunanların bizimle ilişiği derhal kesilecektir. Bunun yanı sıra tüm araçlarımızın yönetmeliklere uygun hale getirilmesi için üyelerimizle olan iyi ilişkilerimizde artarak sürecektir. Yolcu, sürücü ve araçların güvenliği için yakın bir zamanda tüm araçlar "Araç Takip Sistemİ" ile denetlenecektir” dedi.

Başkan Sarı konuşmasını; “Ülkemizde meydana gelen trafik kazalarda minibüslerin 2. sırada olduğunu da hatırlatarak, sizlere güvenerek aracınıza misafir olan yolcularımızın ve  sizlerin can güvenliği için keskinlikle trafik kurallarına uyarak çok ama çok dikkatli olmanızı istiyor, kazasız, belasız sağlıklı günler diliyorum” diyerek noktaladı.

Vahap ŞehitoğluVahap Şehitoğlu

YORUMLAR
Mersin Adana Tren Saatleri 2022