SANAL KLAVYE FAHİŞESİ GEL GEL FACABOK’A GEL
AYÇA ÖZTORUN

SANAL KLAVYE FAHİŞESİ GEL GEL FACABOK’A GEL

Bu içerik 3211 kez okundu.

“İnsanın iştahı kabardıkça galeyana gelir ya! Bizim Bekir’in hikâyesi de böyle bir şey.

Piyangodan defalarca amorti vururmuş Bekir’e...

Bizim Bekir, bir bilet, bir bilet daha diyerek, ikramiye çıkar umuduyla elindeki iki kuruşu da bilete yatırırmış. Bir bakmış ki bunun başı sonu yok;

“Hep amorti, hep amorti! Cehennemin dibi ulan! Cehennemin dibi! Milli Piyango sende mi? Devletin tekelinde bir işletmeydin umutlarımı yedin ulan umutlarımı yedin!” deyip, dertli dertli tellendirimiş cigarasını! Seyre dalmış Boğaz manzaralı zengin yalısını... Yalılardan yansıyan ışıklar yalın yalım parlıyormuş. Gümüş gibi altın gibi Boğaz’ın sularına yansıyormuş. Bekir gözlerini kısmış, derin bir iç çekmiş. Bana ancak Facebook’tan piyango vurursa vurur demiş ve parlak bir plan kurmaya karar vermiş.” (Facabook Bekir adlı öykümden kısa bir bölüm ) Facebook’ta, Milli Piyango gibidir bazıları için. Kadın veya erkek, hiç yüzünü görmediği insanlara uzay ötesi zar atar. Hatta Dübeş atar yek gelir, sanal ağa düşenler tek tek gelir.

Hiç umutlanmayın arkadaşlar bu işler hep kumar. Silme amorti çıkar! İkramiye yoktur hiçbir zaman.

Bu sosyal ağ sapıkları, konu bursa escort mankeni flu fotoğraflı tiplerle, oturdukları koltukta altlarına sıçana kadar yazışırlar, içi boş bir hayat yaşarlarmış.

“Selam”

“Selam”

“Nerden”

“Daha önce tanışıyor muyduk?”

“Yok, arkadaş önerilerinden!”

“Ok”

“Pardon bi iş görüşmem var da! Sana ilerleyen saatlerde dönsem olur mu?” (Kesin karısı veya kocası, ya da diğer idare ettikleri olay mahaline yakındır. Uyutup dönecektir)

“A tabii, ben gece bile müsaidim”

Yani şahıs müsait! Yani yalnız! Yani hayat hiç bitmeyecek sananlardan. Kaidesiz ve amaçsız!

Bu tiplerin kelime hazineleri imoji yazışmalardan ibaret…

“Cnm, öptüm, sevdam, oki. küsstüüüm, nerden? Ama askım ben simdi! Sen bensiz de olamazsın! Woow! Göstersene! Vermiycem, vermiyceeem, benim değil mi vermiycem!” Vs… vs…

Sanal duygu hırsızları, sanal sosyal fahişeler, sanal üzerinden her türlü dolandırıcılıklar, sanal seksler amme hizmetleri ful mesai!

Evlilerde olay daha farklı! Bu türlerin gece başlarmış sosyal mesaileri. Sabaha patlamaya hazır kurbağa gibi dolaşırlarmış ortalıkta.

Boş insan her zaman daha mutlu yaşadığını sanır ve hayat boş, pomp..la coş diyerek, dolu dizgin elle tutulmayan, hiçbir getirisi olmayan sanal muhabbetleri öyle ileriye götürürlermiş ki, finale yaklaştıklarında, dam üstünde saksağan vur beline kazmayı misali, “Eee ne olduk şimdi” şaşkınlığıyla, bir pisliğin içinde kaybolur giderlermiş. Bu durumdan ders çıkarmaz, şanslarını sürekli denerlermiş.

Serengete düzlüklerinde dolaşan çakallar gibi sanal âlemde pusuya yatarlarmış. Ağına kim düşürürse kabulleriymiş. Kadın, erkek, biseksüel, trans, dayı, emmi, pala, teyze, nene hiç fark etmezmiş onlar için.

“Selam, nasılsın, müsait misin?”

Sosyal klavye sapıkları, karşısındaki in mi, cin mi, hırsız mı, gürsüz mü hiç düşünmezler, hatta ot mu çöp mü fark etmezmiş onlar için. Birde flu çekilmiş iki selfi birde seksi poz varsa, kim tutar Şaban’ı, kim tutar Kezban’ı? Balıklama boş muhabbetlere dalarlar, pembe hayaller kurarlarmış.

Eee nerden? Nerden olacak canım Çamlıbel’den” Boş ve ucuz muhabbetler havada uçuşurmuş.

Helal olsun sana sanal âlem! Boklarıyla boncuk oynattın onca insana!

Bu sosyal ağlara, kimlerin yuvasını dağıtmadın sen diye dert yandığımda, o da doğal olarak kendini savundu.

“kafası çalışan, burayı kendine katkı sunmak adına, araştırmak, öğrenmek ve öğretmek amaçlı kullanabilir, fakat üçüncü sınıf, kültürel donanımdan uzak tiplemeler vardır ki, benim üzerimden piyasa yapar. Birçoğu birbirine boynuz takar, darda kaldıklarında da Behlül kaçar! Yoldan çıkmışları terbiye etmek benim görevim değil, ama böyle arazi tiplerden kendini koruman senin görevin” dedi. Doğru da söyledi.

Bu tür sanal sapkınların kapılarını, huzursuzluklar, ayrılıklar, hastalıklar, dolandırıcılıklar ve en önemlisi yalnızlıklar çaldığında, bir bakarmış ki elle tutulur bir insan yok yanında.

“Hayat nasıl da boş geçmiş bu sanalda” der, “Ulan sende mi Facebook” demeye fırsat kalmadan canıyla cebelleşirmiş.

“Ama yine de lanet olsun son bir kez daha bir paylaşımda bulunayım” der, kolunda serumla, acıların hıyarı moduyla “hıyar kendini hasta hissediyor” diye fotolar atarmış.

Bazen bu sapkınların yüzüne şans güldüğü oluyormuş. O da milyonda bir!

Dübeş attım yek geldi paracıklar hep geldi umuduyla nikâh masasında soluğu alan çiftlerin yüzde doksanı üç aya kalmaz, nah parmağım gözüne” derlermiş. Sosyal ağda, özlü ve güzel sözlerden vurucu paylaşımlar yaparlar, taşı da gediğine koyarlarmış. En vurucu sözlerin kralı , “Gönül boka konmuş, ot şok tabii” olurmuş.

Bizim Facabook Bekir, bu sosyal fahişeler departmanına tövbe ettirenlerdenmiş.

NOT: bu hikâyemin tamamını yayınlanacak öykü kitabımdan takip edersiniz artık.

Sloganımız “Öğrenmek ve öğretmek için buradayız” olsun dostlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin’in temizliği kadınlara emanet
Mersin’in temizliği kadınlara emanet
AKİB’den A’dan Z’ye Dış Ticaret Eğitimi
AKİB’den A’dan Z’ye Dış Ticaret Eğitimi