Kocamaz'ı niçin koruyorsun?
A.Vahap Şehitoğlu

Kocamaz'ı niçin koruyorsun?

Bu içerik 3796 kez okundu.

Mersin'de; CHP'lilerin büyük umutlar bağladığı, ancak sükutu hayale uğradığı bir dönem yaşanıyor.

Kocamaz döneminde işlerinden sürülen, dövülen, kovulan, hor görülen, eziyet edilen ve daha da ötesi işten  atılan Belediye ve Meski çalışanları her gün karşılaştıkları uygulama ve yerleştirmelerle adeta şaşkınlık, panik ve burukluk yaşamaktadır.

Seçer, hiç adam kalmamış gibi Tarsus'tan Kocamaz gibi taşıma yaptığı ve meclis üyesi seçtirdiği yakın adamlarına Belediye bünyesindeki şirketlere genel müdür ve yönetici atamasıda, kendine çalışan ve hala dışarda kalan CHP'lileri de yaralamaktadır.

Öte yandan adeta dilini yutmuş, sessizliğe gömülmüş bir İl Başkanı ve yöneticileri Vahap Seçer'in görevde bıraktığı Kocamaz'cı personel ve amirlerce halen ezilen, sürelen personel için bir duruş sergilememesi, direniş göstermemesi, dişlerini gıcırdatanların sayısını arttırıyor!

Velhasıl CHP, Mersin'de kaynıyor!

...

Seçer'in geldiği günden beri Kocamaz hayranlığı, 

geçmişte kemikleri ezilen,

çalışan CHP'lilerin ve darbe yiyen esnafın,

mağdur edilen iş çevrelerinin yüreğini burkmuştur. 

Fütürsuzca harcamalar ve şişirilmiş faturalarla kasası boşaltılan ve yüklü miktarda borç altına alınan Belediye ve MESKİ'nin Kocamaz dönemi, iç denetçiler yerine içişleri bakanlığı müfettişlerince yeniden didik didik incelettirilmelidir.

Bizler gibi Cumhur ittifakını oluşturan meclis üyeleri de doğal olarak Kocamaz döneminin soruşturulmasını istemektedirler.

Ancak Başkan Vahap Seçer'in, Kocamaz soruşturmasında; Onun döneminin, 'tuttukları raporlarla, çalışan personellere eziyet eden' Teftiş Kurulları ve İç Denetçilerde ısrar etmesi kafalarda soru işareti yaratmaktadır.

Şimdi,

Cumhur İttifakı Meclis Üyeleri gibi Biz de soruyoruz Sayın Seçer,

Kocamaz'ı niçin koruyorsunuz?..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Toroslar’da semt pazarlarına sıkı denetim
Toroslar’da semt pazarlarına sıkı denetim
Mersin’de Uluslararası Narenciye Festivali heyecanı başladı
Mersin’de Uluslararası Narenciye Festivali heyecanı başladı