DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Prof. Dr. Ali Vural CENGİZ
Prof. Dr. Ali Vural CENGİZ
Giriş Tarihi : 23-03-2020 09:13

KORONA AŞISI VAR DA SAKLANIYOR MU?

Beş kişilik bir Fransız araştırma ekibinin yaptıkları derin bir araştırma sonucunda Fransız Pastör Enstitüsü’nün 2003 yılında Çin’in Wuhan eyaletinde bir gizli mikro biyolojik silah araştırma laboratuvarı açtığı ortaya çıkarıldı.  Buraya kadar olağanüstü bir durum yok çünkü ülkelerin istihbarat örgütlerinin birçok konuda işbirliği yaptıklarını biliyoruz.

Rahatsız edici konu şu: Bu enstitü tarafından SARS ve kızamık virüslerinden yeni bir Cor-V virüsü elde edildiği ve bunun aşısı için çalışmalar yapıldığı, fareler ve tavşanlar üzerinde aşıların denendiği ve başarılı olunduğu da bugün bize ulaşan video’dan öğrendiklerimizden bir kısmı.

Coronavirüs için geliştirilmiş olan aşıya alınmış Avrupa patentinin numarası EP 1 694 829 B1 ve belgesi de aşağıda görülüyor.  Çocukların korona virüsünden ölmemelerinin nedeni de virüsün kızamık virüsünden elde edilmiş olması nedeniyle kızamık aşısı olmuş çocukların korunuyor olması.

İlgili video facebook’ta A Vural Cengiz sayfasında Türkçe altyazıları ile görülebilir.

Daha fazla rahatsız olduğumuz konu ise şudur: Bu bilgiler bize kadar ulaştı ise mutlaka ülkelerin hükümetlerine de istihbarat kuruluşlarına iletilmiştir.

Neden bu konuda hiçbir açıklama duyulmadı? Bunca insan ölmüş iken ve ölüyor iken bazı Fransız kişileri büyük paralar kazanmak için eldeki aşıyı ‘şimdilik’ gizliyorlar mı? ABD ve Çin virüsün yaratılması konusunda birbirlerini suçlarken Fransa’nın adı neden hiç geçmez?  Bu suçlama doğru ise İtalyanlar AB ortakları Fransa hakkında neler hissedecekler? Hükümetlerin her ay emekli maaşı ödedikleri yaşlı nüfustan kurtulmak istedikleri savı ne derece doğrudur? Çin’in önlenemez yükselişini önlemede imdada yetişen bu virüs, yalnızca doğanın kendisini korumak için insanoğluna bir cezası mı yoksa insanoğluna karşı doğa insanın ona davrandığından farklı olarak daha mı hoşgörülü; yani virüsü yaratan doğa değil de doğadaki her kötülüğün kaynağı olan insanoğlu mu?

Bu konu, korona virüsü bir pendemik salgın olarak tüm dünyaya yayılmış bir global bela olduğuna göre bütün ülkelerdeki hükümetlerin ve muhalefetlerin anaları babaları ölecek olan halk adına araştırılması ve doğru ise hesabının sorulması gereken bir konudur.

İddiaların doğru olmasını ve korona aşısının bir an önce ortaya çıkmasını diliyoruz.

Bu arada aşı ya da ilaç bulunduğu ilan edilinceye kadar evlerden çıkılmamasını öneriyoruz. Zira ne şekilde ortaya çıkmış olursa olsun öldürücü bir virüsle karşı karşıyayız.

Prof. Dr. A Vural Cengiz
Akademisyen, ABD

NELER SÖYLENDİ?
@
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ARŞİV ARAMA